Jump to content

Octavia 3

Discutii despre Skoda Octavia III


102 subiecte de discuţie în acest forum

    • 76 replici
    • 61,1k vizualizări
  1. Apa in masina

    • 21 replici
    • 11k vizualizări
    • 6 replici
    • 3k vizualizări
  2. Incalzire auxiliara webasto

    • 5 replici
    • 5,2k vizualizări
  3. Probleme vopsea si caroserie Octavia 3 1 2

    • 35 replici
    • 9,1k vizualizări
  4. Lipsa senzor uzura placute frana 1 2

    • 31 replici
    • 10k vizualizări
  5. Aftermarket infotainment system upgrade 1 2

    • 35 replici
    • 8,9k vizualizări
  6. Pliere oglinzi electrice 1 2 3

    • 52 replici
    • 18,1k vizualizări
  7. Retrofit. Senzori de parcare 1 2

    • 41 replici
    • 9,8k vizualizări
  8. ESP (ESC) Octavia 3

    • 18 replici
    • 7,5k vizualizări
  9. Stergatoare Parbriz

    • 19 replici
    • 6,7k vizualizări
    • 931 replici
    • 155,2k vizualizări
  10. Scaune Electrice Octavia 3

    • 7 replici
    • 3,8k vizualizări
  11. Sfaturi achiziție Octavia 3 SH 1 2 3 4 8

    • 181 replici
    • 46,7k vizualizări
  12. Octavia III scout 1 2 3 4 14

    • 335 replici
    • 67,6k vizualizări
  13. Baterie Cheie keyless access system 1 2

    • 26 replici
    • 26,1k vizualizări
    • 191 replici
    • 39,1k vizualizări
    • 697 replici
    • 236k vizualizări
  14. Alarma pentru O3- Recomandari 1 2 3

    • 51 replici
    • 11,2k vizualizări
  15. Sonorizare Octavia 3

    • 11 replici
    • 4,4k vizualizări
    • 68 replici
    • 44k vizualizări
  16. Octavia 3 Climatronic 1 2 3 4 7

    • 166 replici
    • 51,5k vizualizări
    • 66 replici
    • 29,8k vizualizări
    • 211 replici
    • 89,1k vizualizări
  17. Probleme si rezolvari Octavia 3 1 2 3 4 74

    • 1,8k replici
    • 269,4k vizualizări
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!