Jump to content

Passat B7

Discutii despre generatia B7 de VW Passat produsa intre 2010 si 2014


274 subiecte de discuţie în acest forum

  1. Frana de mana (Electronic parking brake - EPB

    • 6 replici
    • 3,5k vizualizări
  2. Nu intra/iese cheia in contact 1 2

    • 33 replici
    • 15k vizualizări
  3. 2.0 TDI - Schimbare viteze 1 2 3

    • 50 replici
    • 26,7k vizualizări
  4. Pompa de apa 1 2

    • 27 replici
    • 39,5k vizualizări
  5. Curatare instrument cluster Passat

    • 1 replică
    • 839 vizualizări
    • 16 replici
    • 8,1k vizualizări
    • 5 replici
    • 2,1k vizualizări
  6. Passat 1.6 TDI Submotorizat? 1 2 3 4 14

    • 349 replici
    • 183k vizualizări
  7. Demontare Far Halogen Passat B7

    • 12 replici
    • 7,1k vizualizări
  8. Tempomat Retrofit 1 2 3 4 8

    • 193 replici
    • 42,3k vizualizări
  9. Fault Adblue heater tank

    • 13 replici
    • 7,5k vizualizări
  10. Puddle lights

    • 4 replici
    • 1,7k vizualizări
  11. Lag claxon 1 2

    • 35 replici
    • 5,5k vizualizări
  12. Am proiectoare ceata sau nu? 1 2 3 4

    • 92 replici
    • 42,3k vizualizări
  13. Semnal antena radio dvd aftermarket

    • 19 replici
    • 4,3k vizualizări
  14. Mufa scoasă

    • 5 replici
    • 1,2k vizualizări
  15. Carlig remorcare - coduri si DIY? 1 2

    • 49 replici
    • 22,5k vizualizări
  16. Remontare cabluri rabatare scaune spate

    • 1 replică
    • 968 vizualizări
  17. Cruise control nefunctional

    • 0 replici
    • 794 vizualizări
  18. Passat B7: intervale variabile de schimb ulei? 1 2 3

    • 72 replici
    • 45,1k vizualizări
  19. Consum de motorina in oras iarna

    • 14 replici
    • 5,8k vizualizări
  20. Activare voice commands/control pentru 9ZB/9W7 1 2 3 4

    • 84 replici
    • 23,5k vizualizări
  21. Side Assist - erori, probleme

    • 12 replici
    • 5,2k vizualizări
    • 21 replici
    • 11,7k vizualizări
  22. Eroare senzor G28 & G40

    • 3 replici
    • 2,4k vizualizări
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!