Jump to content

Passat B8

Discutii despre generatia curenta de VW Passat B8


191 subiecte de discuţie în acest forum

  1. Nu mai pot incuia masina

    • 4 replici
    • 685 vizualizări
  2. Mod condus DSG

    • 6 replici
    • 3,6k vizualizări
  3. Plafon crapat langa trapa 1 2 3

    • 52 replici
    • 21,7k vizualizări
  4. Nu mai porni masina,P de la cutie palpaie

    • 3 replici
    • 771 vizualizări
  5. Nu mai pot porni masina P de la cutie palpaie

    • 1 replică
    • 448 vizualizări
  6. Ceas analogic B8

    • 6 replici
    • 3,5k vizualizări
  7. Coduri eroare scanare VCDS.

    • 0 replici
    • 504 vizualizări
  8. Eroare cutie de viteze [Modul Safe]

    • 6 replici
    • 5,7k vizualizări
    • 4 replici
    • 1k vizualizări
    • 5 replici
    • 776 vizualizări
  9. Temperatura antigel ridicata 1 2

    • 46 replici
    • 12,1k vizualizări
  10. Passat B8 soft original

    • 7 replici
    • 1,3k vizualizări
  11. Pornire violenta la cald 2.0tdi-110Kw

    • 6 replici
    • 2,3k vizualizări
    • 8 replici
    • 2,3k vizualizări
  12. probleme Carplay 1 2

    • 34 replici
    • 6k vizualizări
  13. Parere despre scaunele Passat B8 1 2

    • 38 replici
    • 10,3k vizualizări
  14. Aburire faruri

    • 2 replici
    • 1,8k vizualizări
  15. Problema retrofit camera frontala

    • 1 replică
    • 1,6k vizualizări
  16. Eroare portbagaj deschis B8 sedan

    • 15 replici
    • 1,7k vizualizări
    • 1 replică
    • 914 vizualizări
    • 4 replici
    • 1,2k vizualizări
  17. Lampa ceata DREAPTA spate

    • 4 replici
    • 1,2k vizualizări
  18. Inlocuire senzor ABS din computer

    • 4 replici
    • 1,5k vizualizări
  19. Rechemare/ notificare Adblue la dealer oficial

    • 0 replici
    • 763 vizualizări
    • 36 replici
    • 14,2k vizualizări
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!