Jump to content

Passat B8

Discutii despre generatia curenta de VW Passat B8


191 subiecte de discuţie în acest forum

  1. Retrofit tempomat Passat B8

    • 3 replici
    • 794 vizualizări
  2. Înlocuire tableta android

    • 9 replici
    • 1,1k vizualizări
  3. Problme ventilatie

    • 6 replici
    • 1,7k vizualizări
  4. Reglare inaltime volan

    • 2 replici
    • 1,4k vizualizări
  5. Intrerupere incarcare telefon de la USB-C

    • 12 replici
    • 2,6k vizualizări
  6. Spalator spate

    • 1 replică
    • 578 vizualizări
  7. Roata de rezerva R19

    • 10 replici
    • 2,3k vizualizări
  8. Greierasi consola centrala

    • 0 replici
    • 711 vizualizări
  9. Intrebare

    • 6 replici
    • 1,7k vizualizări
  10. Intrerupere Passat b8 150cp

    • 10 replici
    • 2,3k vizualizări
  11. Releu ECM/PCM

    • 5 replici
    • 2,5k vizualizări
  12. Vibratii 1,6 DSG

    • 3 replici
    • 2k vizualizări
    • 13 replici
    • 2,3k vizualizări
    • 15 replici
    • 3,7k vizualizări
  13. Imobilizator sau mecatronic?

    • 6 replici
    • 2,3k vizualizări
  14. Problema centuri

    • 18 replici
    • 5k vizualizări
  15. Vw Passat B8 2.0 smunceste pe accelerare

    • 15 replici
    • 5,3k vizualizări
  16. Zgomot la regenerare DPF

    • 19 replici
    • 11,7k vizualizări
  17. Receptie slaba radio FM la B8

    • 4 replici
    • 1,2k vizualizări
  18. Schimbare filtru de ulei cutie DSG DG400E

    • 0 replici
    • 1,6k vizualizări
    • 4 replici
    • 2,8k vizualizări
  19. Smuncitura când las acceleratia

    • 6 replici
    • 2,7k vizualizări
  20. Airbag-uri ne-sarite

    • 1 replică
    • 1,2k vizualizări
  21. Navigatie cu probleme

    • 21 replici
    • 6,3k vizualizări
  22. adaugare cheie noua Passat B8 (cu VCDS)

    • 4 replici
    • 2,3k vizualizări
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!