Jump to content

Golf GT Sport - The Topicception


Ioana

Postare recomandată

Multumesc, la fel. Da, la Pilot le-am pus, insa nu m-as mai duce acolo. Mi-au facturat o teava enorma de inox din care au folosit foarte putina.

Important este totusi ca a iesit cum trebuie :D

Si ca tot m-am decis sa mai scriu in acest topic, as vrea sa o laud putin adaugand faptul ca pana in momentul de fata nu am avut nicio problema cu ea. Nu am schimbat nicio bucsa pana la 66 667 km cat are acum :D, iar la revizie amortizoarele au iesit surprinzator de bine pentru drumurile pe care le-a indurat cu jantele de 17".

Modificat de WVWZZZ
Link către comentariu

Foarte frumos a iesit cu tipsurile astea .Arata foarte bine

Vad ca ii place sa se pozeze in Brasov golfului tau.

PS. stii cumva ce model de tipsuri ti-ai pus,caci si eu caut , si un pret te rog.

:D

Link către comentariu

De cand cu Aventura Parc are masinuta placeri la Brasov :D

Legat de tipsuri, ai PM :D

Link către comentariu

misto poza draceasca,am si eu una la fel...keep up the good work!

brgds

Link către comentariu

Se pare ca sigla mea cu GT Sport nu mai prezinta interes :(

Ma duc frumos azi pe la 11 la masina, ma sui, dau sa plec, cand ma uit mai bine...nu-i oglinda !!! :o Foarte ciudat feelingul :)

Din fericire, acum am oglinda nou nouta :D Pe de alta parte mi-au furat si capacelele cromate de la valvele de la jante, capacele pe care le-am primit acum 2 ani jumate de la firma de la care cumparasem cauciucurile. Cele de pe partea dreapta nu le-au furat. Cum norocul m-a urmarit dupa evenimentul neplacut de dimineata, am reusit sa fac rost de alte 2 capacele IDENTICE pentru valve, la fel cu cele furate :D

Poze mai jos... :)

post-19163-1281358378_thumb.jpg

post-19163-1281358393_thumb.jpg

Link către comentariu

Acum nu mai conteaza pentru ca sigur nu o voi mai lasa pe strada... Mai demult spuneam ca lasand-o in parcare se apropie pe zi ce trece mai mult de echiparea de baza, acum vad ca eram optimista :)

Modificat de WVWZZZ
Link către comentariu

se pare ca a fost grijuliu cel care a luat oglinda

a avut rabdare sa scoata firele de la incalzire, n-a vrut sa faca paguba (mai) mare

Modificat de angel eye
Link către comentariu

@Angel-eye respectivul o fi fost ''debransat'' ,oricum daca a procedat asa inseamna ca a avut ceva timp la dispozitie. :(

Ioana iti dau niste capacele pt valve.

Erau 4buc,dar una mi-a fost scapata intr-o scurgere cand imi verificam presiunea,motiv pt care nu le-am mai pus.

Modificat de TIBI_84
Link către comentariu

care pilot? bucuresti sau pitesti? stiam ca se fura sticle de oglinda la bmw si e clasuri, dar si la golf??? :salut:

Link către comentariu

danitorz - Bucuresti.

Tibi - multumesc frumos , sper sa nu mi le mai fure si p-astea, avand in vedere ca pe cele furate le-am avut pe masina 2 ani jumate.

Muale - iau in considerare varianta inscriptionarii... Nu prea am de ales...

angel eye - intr-adevar, mufele sunt ok, mecanismul e ok.

Link către comentariu

oglinda era electrocromatica?hmmm...cred ca tre sa imi inscriptionez oglinzile,daca sti cat costa o oglinda electrocromatica,sigur iti cade parul...insa totul e bine cand se termina cu bine...brgds

Link către comentariu

Stiu cat costa :) Din fericire era oglinda simpla. Desi mereu mi-am dorit sa fie electrocroma, acum ma bucur ca nu era :)

Link către comentariu

Bravo ! ce sa zic... :P tare machetutza... Acum am vazut si eu topicul masinii tale.

Cu ocazia asta, tardiv, felicitari pt VW-ul din posesie, dar si tie ca ai grija de ea. :cool: Nu mi-o donezi mie? :D

Link către comentariu

Ma gandeam ca de vandut sigur nu o vinzi, dar de donatat unui forumist...mai erau sanse :D

V-am lasat... Ca si idee personala, tine-o cat mai clean and stock like.

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Asteptam detalii despre key cover, vrem si noiiii! De unde l-ati comandat si cat a costat?

Link către comentariu

Cat v-a costat cu transportul, am vazut ca pretul este de 25 $, dar nu scrie si de tranport si daca trimit si in Romania?

Link către comentariu

Uite aici banner cu reclama catre dealerul Osir. Cand am luat eu key coverul era pe stoc si a fost ~100ron, fara transport.

Link către comentariu
  • cristi511 locked, unlocked şi locked this topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!