Jump to content

Excursie In Thassos


Cristian
 Share

Postare recomandată

Deci cand ne intalnim sa strangem banii ? Joi la intalnirea de la polivalenta vi se pare ok ? Cristi sa dai tu telefon chiar joi pe zi sa ne confirme agentia inca o data cele 5 camere te rog !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 298
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Cristian

    26

  • Muale

    26

  • fuscobal

    18

  • FiReBuRn

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

O sa sun joi, dupa ce confirma toti:

1. fuscobal - ok

2. CristiN - ok

3. FiReBuRn - ok

4. istef. Nu sunt 100% sigur dar ma trec pe lista. Oricum o sa anunt din timp daca intervine ceva.

5. Jamal_Bao - ok

6. Alex eID

6. Kostas + iubita

7. Garfield (dispus)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1. fuscobal - ok

2. CristiN - ok

3. FiReBuRn - ok

4. istef. Nu sunt 100% sigur dar ma trec pe lista. Oricum o sa anunt din timp daca intervine ceva.

5. Jamal_Bao - ok

6. Alex eID

6. Kostas + iubita - OK

7. Garfield (dispus)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In seara asta a confirmat si Alex eID:

1. fuscobal - ok

2. CristiN - ok

3. FiReBuRn - ok

4. istef. Nu sunt 100% sigur dar ma trec pe lista. Oricum o sa anunt din timp daca intervine ceva.

5. Jamal_Bao - ok

6. Alex eID - ok

6. Kostas + iubita - OK

7. Garfield (dispus)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

imi pare rau ca va anunt ca nu mai pot merge. s-a ivit ceva acum care mi-a dat toate planurile peste cap. cu parerea de rau imi iau adio de la excursie. chiar mi-as fi dorit sa merg. La finele lunii septembrie ma voi opera si trebuie sa stau pe bara vreo 3 saptamani. Cu ajutorul lui JollyRoger sper sa trec cu bine de operatie asta care a inceput sa imi dea batai de cap din ce in ce mai multe in ultima luna. nu mai pot amana.

asa ca lista celor care vor pleca in excursie este urmatoarea:

1. fuscobal - ok

2. CristiN - ok

3. FiReBuRn - ok

4. istef. Nu sunt 100% sigur dar ma trec pe lista. Oricum o sa anunt din timp daca intervine ceva.

5. Jamal_Bao - ok

6. Alex eID - ok

7. Garfield (dispus)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sorry man. Bafta cu operatia !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

oppssss ..... 2 probleme : 1. masina 2 sunt singurul care merge cu prietena ( o sa fie singura fata din grup)

@Kostas: multa santate domnule. stiu ca nu este complicat dar cum am vb si pe YM sa nu apara complicatii.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Din pacate eu nu pot sa merg. Am niste porbleme in familie pe care trebuie sa le rezolv, plus ca nici cu banii nu stau prea bine. Imi pare rau. Daca se rezolva pana atunci rezolvam noi cumva sa fim impreuna.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Istef si Kostas, imi pare rau ca nu puteti merge, dar sanatatea e mult mai importanta. Sa ne vedem sanatosi, ca vor mai fi si alte ocazii sa mergem impreuna in excursii.

1. fuscobal - ok

2. CristiN - ok

3. FiReBuRn - ok

4. Jamal_Bao - ok

5. Alex eID - ok

6. Garfield (dispus)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

oppssss ..... 2 probleme : 1. masina 2 sunt singurul care merge cu prietena ( o sa fie singura fata din grup)

@Kostas: multa santate domnule. stiu ca nu este complicat dar cum am vb si pe YM sa nu apara complicatii.

sper maine sau macar pana joi sa stiu daca venim si noi, asa ca poate nu va fi singura. din pacate si transportul e incert.

chiar nu inteleg de ce nu sunt mai multe fete.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Din pacate, proiectul Excursie in Thassos va fi abandonat din lipsa de oameni interesati, cel putin pana anul viitor, cand sper ca vom fi mai multi interesati. Imi pare rau, eu chiar vroiam sa merg.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ce pacat, eram in tratative pt liber si scosesem si banii. :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Imi pare rau, dar ramasesem doar eu, fusco, Jamal Bao, Alex eid cu prietena si acum si voi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si nu e de ajuns? 2 masini, 7 oameni. hm, si ce discutii preconizam sa am :P sa putem merge. chiar pacat. din ce m-am interesat, unde mergeam noi nu erau probleme cu focul.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Deocamdata n-am renuntat la idee de tot. Sa vedem, poate mai apare cineva, mai era si Garfield interesat, si Mateis, si acum am aflat ca si Matrixu.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vad ca aia se bat pe acolo. sper sa le treaca :P

atunci nu mai trebuie avansul maine.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Se bat? In Thassos? Pai vedem... eu zic sa ai banii pregatiti.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

se bat prin grecia, si nu as spune chiar de nebuni.

nu banii sunt problema cea mare, ci timpul.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca tot am discutat atata despre excursie eu zic sa nu renuntam tocmai acum. daca mai mergem sa tineti cont si de mine la numaratoare

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Tocmai s-a intors o prietena din Thassos, e liniste si pace :Driver: Puteti merge linistiti. As merge si eu dar abia am fost :Driver:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ce sa se bata domne in Thassos, ca e o insula mare cat tot Bucurestiul cu tot cu periferiile si cu 13.000 de locuitori. Si in plus nu cred ca pe acolo a fost chiar asa seceta ca sa ia foc, in plus in partea de sud a insulei vegetatia e putintica....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Oricum nu se mai merge.

Din lipsa de cvorum si vremea capricioasa.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 months later...

A sosit vremea sa readucem acest topic in discutie. Am vorbit cu Cristi si oferta cea mai interesanta ar fi la Hotel Alexandra Beach Spa Resort 4*+ unde din punct de vedere al costurilor cea mai buna perioada este 28.04 - 03.06. Oferta este asta > http://www.alltur.ro/index.php?unde=cazare&tid=191432

La un calcul sumar ar iesi asa :

- 8zile dintre care 2 pe drum si 6 acolo

- 5 sau 6 nopti de cazare in camere duble cu vedere la mare sau gradina si costuri de 29 sau 33E/pers/noapte (include demipensiune) > 145-198E/pers

- cam 1500km dus-intors ceea ce la un diesel mai economic ar insemna vreo 2 plinuri (sa zicem 100E/masina) > 25E/pers daca mergem 4 intr-o masina

- alte cheltuieli pentru mese suplimentare (cine are nevoie de a 3-a masa), bauturi, plimbari... > 100E

Daca facem o medie am iesi undeva la 300E/pers pentru un concediu de 8 zile dintre care 6 acolo !!! Avand in vedere ca in Romania pe la intalnirile de forum cheltuim de multe ori jumatate din suma asta pentru 2 zile (Durau pe mine m-a costat vreo 180E) cred ca e foarte avantajos. Se pot observa clar diferentele fata de orice structura de cazare de la noi (dotarile sunt arhicomplete) iar marea este absolut superba (turcoaza la culoare deci se poate face snorkeling foarte fain) ! Va rog sa va anuntati aici cei interesati de o astfel de calatorie in perioada propusa >

- fuscobal + prietena

-

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!