Jump to content

2008 .: R32 Deep Blue


voinea

Postare recomandată

Pai cred ca si incalzirea in scaune se poate rezolva ca doar exista kit aftermarket pentru asa ceva.

Link către comentariu

Incredibila masina.

Sa o folosesti sanatos, si pe drumuri ca-n palma.

Link către comentariu
  • Administrator

primele poze facute de mine

Am mai facut azi 10-12 km. Ce nu am precizat mai sus masina a venit cu anvelope Continental Sport Contact 2 . Maine ies la un drum pe A2 pana la Constanta. Cum sunt foarte carcotas la zgomotul la rulare (eu sunt unul din cei ce nu ar mai cumpara GY GSD3 exact pentru faptul ca sunt foarte zgomotoase la 130-140kmh) sa vedem cu e Conti SC2

post-1-1188385240_thumb.jpg

post-1-1188385249_thumb.jpg

post-1-1188385258_thumb.jpg

post-1-1188385266_thumb.jpg

post-1-1188385278_thumb.jpg

post-1-1188385292_thumb.jpg

post-1-1188385321_thumb.jpg

Link către comentariu

eu unul cu asa masina nu mi-as lua nevasta, de copii nici vorba... pur si simplu nu as mai avea timp de ei

sa ai parte de multe bucurii la bordul ei si multi km fara probleme.

felicitari!

Link către comentariu

S-o stapanesti sanatos si la mai mare! (Un compresor sper :D)

Conti SportContact2 am avut pe fosta masina si mi s-au parut superbe pe uscat. Pe ploaie erau OK dar bineinteles nu se comparau cu Toyo Proxes.

Link către comentariu

bravo nea voinea, frumoasa masina , culoarea + scaunele sint de mare efect , drum bun pina la constanta

Link către comentariu

frumoasa masina, sa te bucuri de ea...

de ce nu ai ales interior negru? (ma refer la plafon)

Link către comentariu
nadir@boosted.ro

bravo

stiu ca ti-ai dorit de mult

spor la rodaj si sa auzim numai de bine

Link către comentariu

pai de ce sa dai plus-ul? la mine sotia s-a opus vehement sa dau golful :)

R-ul e un obiect de cult.

Link către comentariu

Felicitari Dragos,

Sa te bucuri de fetitze!

Numai bine!

Link către comentariu

ce bine ca nu ai pus piele! SUPERBA masina! S-o stapanesti sanatos si cati mai multi km fara probleme!

Modificat de florin1
Link către comentariu
nadir@boosted.ro

e cum e ... cred ca nu te-ai dat inca jos din scaunele alea shmekere ;)

Link către comentariu

Pentru cauciucuri incearca Dunlop Sp Sport Maxx.Eu am asa ceva si sunt extraordinare atat pe ploaie cat si pe uscat.De zgomot nici nu poate fii vorba.

Link către comentariu
  • Administrator

am 500 de km ... sunt la mare cu Alex si intre Constanta - Mangalia am adins un 5000rpm "accidental" intr-o depasire . Vai cum trage.. abia astept sa termin cu rodajul si de la mai multi posesori de R am auzit ca abia dupa 8-9000km incepe sa traga cu adevarat bine

DSGul... e de vis. Regret enorm ca nu am si pe PLUS asa ceva... hai nu vreti un plus dotat foarte bine (chiar foarte bine pentru un plus) :o .. il vand la pret bun

Link către comentariu
  • Administrator

felicitari si de la 2000km!

sper sa ajung saptamana viitoare la intalnire,poate vad si eu 32'ul...

toate bune!

Link către comentariu

intr-adevar superba masina.este ceva de vis cred sa fii la volanul unui astfel de bolid.felicitari,sa o stapanesti sanatos si cati km vei parcurge,sa nu ai nici un incident.

:offtopic: in profilul tau ai omis sa treci si fiica la interese. :P

Link către comentariu
adins un 5000rpm "accidental" intr-o depasire

abia ai "deschis" gazul, sa vezi mai sus :offtopic:

Link către comentariu
  • Administrator

lile> nu este press&drive .. sau cum ne gandeam noi cativa pe celalalt topic un fel de keyless start.

kelu> apropo de simtit bine la volanul ei.. si PLUSul are de o luna volan identic cu eRu :banghead: asta sa ma simt ca tin in mana aceasi grosime :vaidecapulmeu:

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!