Jump to content

2008 .: R32 Deep Blue


voinea

Postare recomandată

Oare cine-i mai tare?

nu e de incredere, trebuie un test intre voinea si VladMHL.
Link către comentariu

istef : Este vorba despre vechiul S3, asa ca mai degraba Voinea vs Bogdan_wrc.

Link către comentariu

pai sa stii ca mi-o cam da R32u. parca nu asa rau, dar oricum, am unu in oras si o sa vedem.

Link către comentariu

Salut. Felicitari !

Este masina pe care mi-o doresc...!

Sa ai parte de ea cat mai mult timp.

Link către comentariu
  • Administrator

in aprox 2 saptamani se fabrica... mai am putin si aflu o data aproximativa de livrare :angry:

Link către comentariu

Voinea, dintre atatea zeci de felicitari mai vine un set :) ! In primul rand pentru cel mai important eveniment al lunii (in familia ta) : fetita si ulterior un al doilea mare eveniment dar nu cel din urma .. R32-ul :)) .

Imi permit sa zic ca se vede de la mare distanta de ce ai creat si de esti in continuare admin-ul acestui forum VW pt Romania, ai o pasiune ptr masini dar mai mare e in directia VW ... G4, G5 Plus, acum urmeaza R32 + in viitorul apropiat (Cred) Touareg sau Tiguan .. chiar cred ca in curand te vor cauta cei de la VW AG sa-ti stranga mana ptr ce client fidel esti :)!

Numai bine si asteptare super usoara ... 2 saptamani trec imediat, cu rodajul e mai greu :D !

Link către comentariu
.. chiar cred ca in curand te vor cauta cei de la VW AG sa-ti stranga mana ptr ce client fidel esti :)!

Lasa ca i-au dat ceva de fitze sa incerce in weekend :)

Link către comentariu
...Roadrunner...

Felicitari Dragos !

Sa-nteleg ca, atunci cind cizmaru' n-are pantofi, Voinea nu are turbo ?! :))

Astept sa ma plimbi cu utilaju' ... numa' bine !

Link către comentariu
S-au facut 3 pagini numai de felicitari! :))

urmeaza masa si dansul cind ii vine masina :)

Link către comentariu

Sunt putini cei care aleg R32-ul, dar tu ti-ai ales si ti-ai luat o adevarata masina. Respect pentru masina, respect pentru alegere, respect pentru Dragos.

Link către comentariu
  • 1 month later...
  • Administrator

mai e putin... de aproape o saptamani masina e in Curtici. La finele lunii august cred ca incep sa fac rodajul :(

deja mi-a venit unul din elementele de tuning ce va fi montat pe masina. Nu vreau sa divulg ce este dar il veti admira in saptamana 1/2 deja pe masina pus. E tuning optic.

Legat de instalatia audio desi am ales la configuratie RCD500 mp3 mi-a comandat un prieten un aparat 2DIN cu touch si separat receptor GPS cu windows mobile pe el comandabil din touch-ul aparatului radio. Voi avea IGO sau MIO MAP la bord :D

Link către comentariu

vei putea sa ii faci upgrade cu noul RNS-510 de la VW. Cam superba scula, desi destul de scumpica.

Link către comentariu
  • Administrator

c6t9> o sa pun poze cu el cand vine. Putem sa-l numim un non-name dar avand functiile mele necesare (DVD, radio, mp3, bluetooth cu functiile touch de carkit pe ecran, navigatie cu sistem windows mobile de pe card SD) si am dat pe el doua cipuri la doua masini scumpe.

nae> nu vreau RNS-510 . Stiu ca e smcher dar nu simt nevoia sa fiu pionier cu acest nou sistem de la VAG. Lasa sa vina el pe Touareg, Touran anul acesta si din Ianuarie pe Golf ... si sa vedem daca are bube sau nu.

Link către comentariu
  • Administrator

e de 10 zile in Curtici pe tren (masinile vin pe tren din Germania). Un incident de care importatorul Porsche Ro nu are nici o vina. Masina din fata masinei mele nu are cheile. Asa ca a mea asteapta sa vina aceste chei si va fi vamuita si trimisa pe porsche cum soseste un set nou pentre cealalta masina. Pe scurt maxim 1 septembrie o am.

Link către comentariu

Si mai dormi noaptea? :lol:

Daca ii faci rodajul spre mare sa treci si pe la mine daca poti...

Sau macar o prezentare in Piata Ovidiu pt forumistii de la mare.

Numai bine si sanatate familiei!

Link către comentariu
Si mai dormi noaptea? :lol:

Daca ii faci rodajul spre mare sa treci si pe la mine daca poti...

Sau macar o prezentare in Piata Ovidiu pt forumistii de la mare.

Numai bine si sanatate familiei!

daca o sa te uiti la ora la care a postat o sa vezi ca nu doarme noaptea si ceva imi spune ca nu masina ii ocupa acum gindurile si timpul :) sa-ti traiasca fetita dragos

Link către comentariu
  • Administrator

cam asa e bbm-ule , dorm pe bucatele scurte noaptea. Nevasta-mea e ca dupa operatie si pe mine cad multe prin casa + ca Alex e in vacanta si ne petrecem ziua impreuna (mai un parc sau loc de joaca , mai o treaba la primarie impreuna s.a. )

Cu rodajul i-am promos lui Alex ca mergem la mare (probabil merg si dorm o noapte acolo dar important e sa ne mai dam cu gondola o data si sa se distreze el pe unde ii place :lol: ). Eu doar sa fac 500km la masina.

Link către comentariu

Hmm..Arad-Curtici 12 KM. Mergem niste baieti de aici si dam jos masina din fata R32-ului.

Ce zici Dragos? Buna ideea? :lol: :)

Link către comentariu
  • Administrator

ce noroc pe capul meu.. masina a fost vamuita si ceruta la transport de PBN.. acum astept telefonul ca pot sa vin sa o vad la ei la pregatire de livrare sau eventual direct la livrare :mop:

Link către comentariu

Felicitari pentru amandoua vestile bune :Driver: Eu de pe acum anunt ca vreau multe multe poze mai ales cu scaunele ;)

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!