Jump to content

2008 .: R32 Deep Blue


voinea

Postare recomandată

  • Administrator

si eu abia astept sa-mi vad scaunele mai ales ca scoici fara piele nu am mai vazut pe Ruri (desi cei de Porsche Ro mi-au zis ca au mai livrat).

Link către comentariu

Nu ne mai pune pe jar cu scaunele - vrei sa nu dormiom nici noi? :Driver: ;)

Sa cumperi un R32 iti trebuie mult VW in organism. Cred ca la o analiza mai atenta globulele tale rosii au sigla VW :huh:

Cu un pic de pile la logistica puteai primi poze cu masina in curtici - acum e faptul consumat; asteptam poze cu masina in curtea PBN.

Link către comentariu

Asteptam cu mare interes impresiile si pozele de rigoare. Felicitari!

Ce inseamna rodaj de 10.000 km?! Adica nu-i dai talpa pe toata perioada asta?

Scaunele scoica s-ar putea sa te enerveze pentru ca ingreuneaza accesul in masina si ii chinuie pe aia din spate. Mai ales ca esti familist.

Link către comentariu
  • Administrator

rodaj e cam 3-4000km. Dupa 10.000 vreau sa o dopez bine bine (+100CP)

am vazut cum e locul la scoici in spate. E ok tinand cont ca nu e masina de plecat cu copii si nevasta in calatorii. E doar de scos la weekenduri si cand vreau sa duc un copil la gradinita si mers la birou cu masina sa o vad parcata in fata :)

Link către comentariu

Acum am vazut si eu topicul, super masina si s-o stapanesti sanatos si fara incidente!

Link către comentariu

placerea este direct proportionala cu perioada de asteptare,asadar placeri maxime si sa te bucuri de ea asa cum presupun ca iti doresti

Link către comentariu
  • Administrator

cred ca luni o ridic (repet cred). Masina e plecata din Curtici de ceva zile si vineri chiar visam ca o sa trec sa o ridic. Pe la 6 am dat un mail la PBN sa-mi zica daca a sosit si mi-a raspuns scurt "vorbim luni" .. Eu trag sperante ca ma duc cu taxi si Alex pana la ei dupa amiaza :D

Link către comentariu
Roberto_Tyr_VW4

Frumoasa masina si se potriveste, o alegere de milioane un vis pe care altzi inca si-l doresc, multa bafta in continuare si cat mai multzi km si astept impresii este o masina speciala pt un om special.

Link către comentariu
  • Administrator

maine dupa amiaza ma duc sa o ridic (m-au sunat acum o ora sa-mi spuna ca abia maine spre pranz va fi gata de livrare).

Link către comentariu

Pai inseamna ca trebuie sa ma pregatesc de plimbare!? Sa o stapanesti sanatos!!!! :)

Link către comentariu

Cred ca ochii mei curiosi au vazut primii masinutza :mellow:.Arata absolut superb domle...iar scaunele ...yummmi.

Cred ca masinile noastre au fost surori de suferinta la chestia cu cheile.

post-2809-1188310998_thumb.jpg

Modificat de DOOM
Link către comentariu

Scuze de off topic. Cea din spate e veyron? Este asa ceva pe la noi?

R 32 e mortal...

Link către comentariu

@ovi: e R8 :mellow:

Si ca sa fiu si on-topic, splendida masina! Arata f bine modelul nou de jante pe ea.

Link către comentariu

astazi cand eram si eu pe la porsche colegul nostru tocmai ridica noua sa masina!

sa fie intr-un ceas bun sa o folosesti si stapanesti sanatos!

BAFTA!

post-450-1188312594_thumb.jpg

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!