Jump to content

BBT VW Romania


lexxus
 Share

Postare recomandată

lexxus, zi-mi te rog si mie pretzuri pt.:

- bujie sirocco de duba- da si scanteie, se si incalzeshte (are o rezistentza) si are filet de 18 parca

- segmentzi de motor de 2000- cota 0 si cota 1 daca difera pretzurile

O sa caut maine catalogul de la tine, ca nu shtiu pe unde l-am varsat.... parca era un pdf, nu?? Shtie cineva numele, ca sa dau cautare??

<{POST_SNAPBACK}>

http://bbt4vw.com/en/Catalogue/catalogue.php

1799 90mm, Type 4 1700cc

1799-1 93mm, Type 4 1800cc

1799-2 94mm, Type 4 2000cc

pentru segmenti - tre' intrebat daca au pe cote

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 604
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • lexxus

    330

  • MikeRG

    21

  • tonic

    20

  • alexserb2000

    16

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hai coane fa-mi o oferta rezon pt. discurile, fuzetele si etrierii mei si facem dil-ul! Bonus, corpul puntzii si barele de tors. + bratzele de suspensie... No offence, propunerea initziala de 300.000/buc era nerealista...

<{POST_SNAPBACK}>

Din pacate nu stiu cat sa ofer pana nu vad marfa ca troace am si eu o gramada ,cu piesele bune e mai greu .Tu cam ce pretentii ai ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

lexxus, zi-mi te rog si mie pretzuri pt.:

- bujie sirocco de duba- da si scanteie, se si incalzeshte (are o rezistentza) si are filet de 18 parca

- segmentzi de motor de 2000- cota 0 si cota 1 daca difera pretzurile

O sa caut maine catalogul de la tine, ca nu shtiu pe unde l-am varsat.... parca era un pdf, nu?? Shtie cineva numele, ca sa dau cautare??

<{POST_SNAPBACK}>

bujie incandescenta mi-am cumparat de aici din arad de la o firma de piese auto ca un 1.000.000 am dat pe ea acum 3 ani(foarte scumpa)

in legatura cu segmenti am sa intreb sa vad cat costa si am sa-ti spun

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Hauoleeeeeuuuuu..... bai mai mult de 2-3 sute n'ash da, mai bine ma apuc de reconditzionat bujia veche.... ma mai bate gandul sa pun sirocco-ul de Barkas, pana una-alta.... pt segmentzi ma uit in catalog... mercic!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Din pacate nu stiu cat sa ofer pana nu vad marfa ca troace am si eu o gramada ,cu piesele bune e mai greu .Tu cam ce pretentii ai ?

<{POST_SNAPBACK}>

Hai ca le aduc cand ma duc cu mashina la moshie...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Hai ca le aduc cand ma duc cu mashina la moshie...

<{POST_SNAPBACK}>

Ok.Intre timp sa te gandesti la un pret .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vin piesele:marti seara le voi primi dupa spusele transportatorului :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

mai stie cineva ceva de lexxus, si-o fi schimbat adresa de mail?

Deian, vezi ca ti-am trimis un mail mai de mult si unul azi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

tonic mai traiesc........adreasa de mail tot deian@rdsar.ro si nu am primit nimic de la tine,mai trimite odata

Modificat de lexxus
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

tonic mai traiesc........adreasa de mail tot deian@rdsar.ro si nu am primit nimic de la tine,mai trimite odata

<{POST_SNAPBACK}>

Vezi ca ti-am retrimis pe mail chiar acum. merci

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Lexxus, unde este acest magazin in Ungaria?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...
elkan peter emil

TIBI MKAI magazinul cu piese de BBT4VW este pe ALOMAS u. 5 szam.persoana de contakt Hudak Mihaly

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca nu e prea tarziu...am sigur nevoie de un set complet de chedere pt vw din 70 , stergatoare si oglinzi exterioare... daca lista e inca deschisa sigur o sa mai gasesc si multe altele....

preturi poti sa imi spui?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da' o toba de esapament, d-aia sport, cu 4 tevi (2 x 2) la cit duce? c-as avea nevoie si io de una... sau, are careva printre alte fiare asa ceva? da' sa fie buna, nu gaurita ... :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si niste stopuri mari, de 1303, cam cit duce?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

s-a marcat. no offence taken... si scuze daca am cauzat neplaceri... da' tot nu mi-a raspuns nimeni la intrebarea/cererea mea.... :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

s-a marcat. no offence taken... si scuze daca am cauzat neplaceri... da' tot nu mi-a raspuns nimeni la intrebarea/cererea mea.... :D

<{POST_SNAPBACK}>

:P pai, parerea mea ar fi sa citeti mai intai topicul, cum de altfel se afla si o regula pe aici pentru noii veniti... :P daca l-ai fi citit, ai fi aflat ca exitsa un manual, si niste mici conditii...

http://vwforum.ro/index.php?s...998entry40998

acu intelegi de ce nu se poate sa primesti raspuns???? :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu-ti poate raspunde decat cineva care aduce piese din Ungaria, pe topicul asta ....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:lol: pai, parerea mea ar fi sa citeti mai intai topicul, cum de altfel se afla si o regula pe aici pentru noii veniti... :lol:
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu-ti poate raspunde decat cineva care aduce piese din Ungaria, pe topicul asta ....

<{POST_SNAPBACK}>

pai, cam asta era si ideea... :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

germin, cauta in catalog codurile pieselor pe care le doresti si apoi trimite codurile si cere un pret catre "lexxus" pe adresa deian@rdsar.ro

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

germin, cauta in catalog codurile pieselor pe care le doresti si apoi trimite codurile si cere un pret catre "lexxus" pe adresa deian@rdsar.ro

<{POST_SNAPBACK}>

saru'mina, victor...

:rolleyes:

da' daca mi-ai spune si unde-i catalogu' ala de gasit, ca ma descurc cam greu, ar fi minunat ... mercic mult pentru adresa lui lexxus

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Fratiilor,am fost hackuit si din pacate am pierdut tot.Rog pe cei care au facut comanda in ultimile 2 saptamani,Victor,Alex,Budan,Daros.........va rog foarte frumos sa mai trimite-ti odata mailurile cu ce va intereseaza.Multumesc ptr intelegere

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!