Jump to content

BBT VW Romania


lexxus
 Share

Postare recomandată

nu am nici un fax aici la firma,daca o poti scana cumva trimite-o pe mail

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 604
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • lexxus

    330

  • MikeRG

    21

  • tonic

    20

  • alexserb2000

    16

Top Posters In This Topic

Posted Images

astazi am primit de la Radu bani,iar maine imi vin de la alex.TRAIASCA POSTA ROMANA

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

astazi am primit de la Radu bani,iar maine imi vin de la alex.TRAIASCA POSTA ROMANA

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

adica de vineri au facut aproape o saptamana, pai daca le trimiteam cu mandat postal si ajungeau mai repede si mai ieftin...ca sa il citez pe amicul alex, p..... masii si din partea mea

sper ca asta nu a creat inconveniente, teoretic ar trebui sa batem obrazul postei

e aberant, anul trecut niq mi-a trimis bani prin acelasi sistem si mi-au ajuns in acceasi zi, la interval de cateva ore...

poate ar trebui sesizata Autoritatea Nationala pentru Protectia Consumatorilor :-(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

e-mandat ? in 30 min... stiam eu. Cert e ca OP care mi l-a dat Deian nu e alocat strazii unde locuieste el. Deci are alt cod postal !!! Si tipa de la posta m-a avertizat de asta - ca sa ajunga fara probleme si atunci l-am trimis fara adresa, doar la OP care mi l-a zis Deian, la Post-Restant. Nu stiu daca era e-mandat, sigur dar parca tot un mandat electronic (sunt doua tipuri). Poate am fost de folos, pe viitor :scratch:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

io stau langa cunoanele de acolo pana vad confirmarea ca au trimis mesajul :salut: .. ca mai uita sa il trimita :scratch:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

E adevarat si asta. O fi cazut pe sub masa si l-a gasit a doua zi :scratch:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

bine ca au ajuns,si eu am mai primit bani prin e-mandat si au venit in cateva opre de la bucuresti

cine stie ce drek or crosetat alea acolo f.... muma'n cur

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

beeeep! :lol: alooo!!! :D CNA-ul!!! ;) se aude? ;)

hai, sa stam cuminti pana ne zice lexxus ca au venit piesulicile... :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

azi am mai primit si de la alex si saptamana viitoare marti sau joi sigur o sa am piesele in manutza.mai astept de la vlad moise ca a spus ca si el vrea pragurile,dar nu a mai dat nici un semn de viata.daca nu dau de el astazi atunci ii spun la prece nu de la ungaria ca poate trimite restul.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ce rapiditate domnle la e-mandat....mai bine iar zice lent-mandat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ceva noutati cu pie...sulicile :) :) noastre?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

astazi vin piesele,deseara le primesc si de maine am sa le fac pachet,si cred ca ar fi bine sa le pun luni la posta sa nu prinda weekendul prin eu stiu io ce trenuri si prin nu stiu ce halte.dar daca cineva nu mai are rabdare si il arde tare am sa le trimit si maine,fac eu cumva ptr ca maine sunt trimis in judet de firma si nu stiu cand voi ajunge in arad.Rugamintea ce o am la toti ce au comandat piese de la mine sa-mi trimita pe mail adresa exacta unde doriti sa va trimit piesele.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Auzi nu e mai bine pentru cei din acelsai oras sa trimiti numai pe numele unuia?....si ne impartim noi cheltuielile de traznsport....creed ca iesim mai bine asa....e o parere

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

se poate si asa ,oricum cheltuiala de transport nu este mare la un pachet de cateva kg si aia o suport eu.Singura problema minora este aceea ca maine nu stiu daca apuc sa le pun la posta ca dimineata la 8 trebuie sa plec in judet cu lucru si nu stiu la cate ajung inapoi.In orice caz daca toata lumea este de acord sa le pun intr-un singur colet sa-mi trimite-ti adresa la care sa le trimit.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

din cate stiu eu, ai o restrictie de 15 kg max / pachet

cred ca e ok sa trimiti un singur pachet (daca toata comanda nu depaseste greutatea de mai sus) sau sa le imparti in cate pachete e nevoie ca sa te incadrezi in limita, pe adresa unuia dintre noi.

pot sa trimiti pe adresa mea postala, oficiul e visavis de mine si apuc sa scot pachetul cand o sosi, pana la ora inchiderii, chiar daca ajung mai tarziu de la birou...

sa imi comunici si nr si data avizului de expeditie pentru referinte ulterioare, daca doamne fereste intarzie etc.

vezi si tu cum poti sa iti recuperezi cheltuielile de transport, le-ai putea incorpora intr-o valoare ramburs adaugata la colet, intreaba si tu la posta care sunt taxele aferente rambursului, si dimensioneaza suma de rambursat astfel incat valoarea rambursului sa acopere in toate cazurile atat taxele de transport cat si taxele de ramburs, ok? - sa nu se supere colegii dar eu zic ca asa e cinstit, nu e lexxus societate de caritate, mai ales daca vrem sa mai avem obraz sa mai apelam la el altadata :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mie mi se pare ok....eu ajung fff tirziu acasa ca avem lansare de produse noi si cred ca stiti ce inseamna.....doar lexus sa bage un biletel inauntru in care sa zica ce are fiecare de ridicat ca sa nu ne incurcam

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca si restu vor fi deacord din partea mea este OK

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

News flash:au ajuns piesele si luni le trimit.Va rog sa-mi spuneti unde le trimit,pe ce adresa.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

trimite-le pe adresa mea postala, asa cum ti-am comunicat-o pe mail-ul tau, vineri

pune si o lista cu cine si ce a comandat, ca sa stiu cum dau "Cadourile" :40:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mike,mai trimite odata mailul cu adresa ptr ca eu nu am fost la lucru vineri si mailurile mi le-o sters cineva care mi-a umblat la calc.Pachetul il voi trimite cu Fan Courier si lista cu cine ce a comandat am sa o pun in cutie

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cum se poate asa ceva? si permiti sa ti se faca astfel de imixtiuni in corespondenta ta? daca era ceva de servici, important si depindea de asta poate chiar job-ul tau? hmmm... :-(

in fine, iti trimit pe PM adresa...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

au plecat de la mine pachetele prin Fan Courier la Radu Georgescu cu nr de AWB 02344658 care contine:garnitura sasiu-- caroserie(ptr Alexandru Serban alias alexserb2000),bucsele de la bara de torsiune(Victor Popa alias victor_hey),oglinda si suport oglinda(Radu georgescu alias MikeRG) si un alt colet ptr Alexandru Petrosanu alias Alex_p cu garniturile ptr geamul mic cu nr de AWB 02344659.Plata o faceti cand primiti coletul si este in valoare de 160.000 per colet.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

banuiesc ca al doilea colet merge pe adresa si pe numele lui alex_p altfel big buba! pentru ca nu poti da numele lui si adresa mea...sau le-ai trimis pe ambele pe numele si adresa mea?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!