Jump to content

BBT VW Romania


lexxus
 Share

Postare recomandată

  • Replies 604
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • lexxus

    330

  • MikeRG

    21

  • tonic

    20

  • alexserb2000

    16

Top Posters In This Topic

Posted Images

coletul este deja in bucuresti. am sunat la sediu si mi-au dat numarul de tel al curierului.

pentru ca acesta nu ma poate gasi acasa in orele lui de traseu (avea deja pachetul la el), am convenit sa treaca maine dimineata pe la mine pe la birou sa livreze asa ca totul este in grafic!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vreau parerea fiecaruia despre piesele care le-ati primit sa stiu daca totul este ok :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ba tata ba! a venit coletul!

bulangii au taxat cu 200.000 mii lei asa ca impartim banii la trei magari (alexserb, subsemnatul si victor (popa?)

- cheder caroserie sasiu

- oglinda stg. si suport oglinda

- kit bucse bara stabilizatoare

66,666 perioada 6/ cap de vaca furajata :salut:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da, ok, dar piesele nu le vrei? :salut:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nou transport de piese,cine doreste ceva pana miercuri seara sa faca comanda ferma ca pe vineri seara vine pachetul din ungaria.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu vreau un pret pentru 1345 Caster shim set.. si pentru 0691-6869 Wiring harmess......pe alexserb2000@k.ro

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Bai mai zicetzi-mi si mie cum pot sa ma uit pe catalogul lui Lexxus, ca am uitat..... ca vreau si eu kate ceva......

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

OK, mersi. Daunlodez maine, ca daca dau jos 19 megi la ora asta se prind aia maine dimineatza si imi taie forumu' .... pe cand maine, la inghesuiala, nu se obzerva...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cine mai doreste piese,astazi pana la ora 5 trebuie sa dau ultima comanda,daca nu atunci ramane peste 2 saptamani la urmatorul transport

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

lexuse am fost aseara sa-ti pun banii si se dadeau iar alocatiile si mi-a fost imposibil....incerc azi poate am noroc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Lexuse, m-ar interesa si pe mine pretzul pt. seturi de garnituri codurile 1771, 1772 si 1778- nu pt. acum, ci pt. cel mai devreme peste 2 saptamani ,ca acuma n-am malai.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mihai,maine iti pot spune exact cat sunt si caeste garnituri

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Deseara ajunge pachetul ptr ce care au facut comanda si urmatorul transport pe saptamana viitoare miercuri sau joi ptr cine este interesat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...
Guest gogosarul_camper
Peste aprox 2 sapt vine transportul din ungaria.Cine doreste ceva il pot ajuta cu mare placere.Ca sa putem comunica mai bine acesta este un link cu catalogul dupa care fac eu comenzile. http://www.bbt4vw.com/en/Catalogue/catalogue.php

Daca va intereseaza ceva trimiteti codurile pe mail si eu va trimit cat cost.

m ar interesa cat costa un carburator de 1600cmc Solex 34 PICT-3

Codul in catalog este 2142

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Urmatorul transport v-a pe data de 19 noiembrie cand voi pleca personal la Budapesta.Cine doreste ceva pana saptamana viitoare joi (18 noiembrie) se poate face comanda.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

comanda mea ti-am trimis-o acum o saptamana pe mail (o mai ai sa sa o trimit din nou?).

Si cat stai acolo, cateva zile sau mai mult.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

stii daca au chedere de geam albe? fatza/spate/laterale fixe model 68 ...ai si idee cam cit sunt?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

comanda mea ti-am trimis-o acum o saptamana pe mail (o mai ai sa sa o trimit din nou?).

Si cat stai acolo, cateva zile sau mai mult.

Am sa te rog sa imi zici pretul pe mail ca sa ma pot "pregati" si sa iti trimit banii.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!