Jump to content

BBT VW Romania


lexxus
 Share

Postare recomandată

arriba, arriba, andele andele - speedy gonzales! :icon_thumleft:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 604
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • lexxus

    330

  • MikeRG

    21

  • tonic

    20

  • alexserb2000

    16

Top Posters In This Topic

Posted Images

Urmatoare tura pe saptamana viitoare.nu stiu momentan ziua exact,revin mai tarziu cu o data exacta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Urmatorul transport miercuri 10 Mai

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

rog pe beneficiarii transportului sa ma contacteze telefonic pentru a stabili momentul livrarii si a achita ce datoreaza, dupa caz, mie sau lui lexxus

taxele de transport, platite la livrare de subsemnatul, au insumat 210.000 ROL, din care 100.000 imi apartin iar restul se imparte la cati musterii sunteti: bogdan, tipatescu, alexserb2000, gabi_efi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Publicat (modificat)

La noapte imi ajung piesele ptr cei care le-au comandat.Maine dimineata le voi pune la FC cum am stabilit.:scratch:

Urmatorea transport pe 22 Mai cel mai tarziu.

Modificat de lexxus
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Lexxus "the best " este cel mai serios distribuitor de pina acum . Multumesc :P , am sa ramin vesnic dator :P :scratch: .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Piesele au plecat catre voi

catre Pacman coletul ce contin piesele ptr: Pacman + Bogdan + Kastilio + Gabi_Efi

alt colet catre Niq_ro si la restul Alexserb2000,raducosmin.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sun miine dimineatza la fancurier. Cind am pus mina pe colet fac livrarea personal. Pregatiti banetu' pt transport!! (bogdan 20ron, kastilio 7.5ron, efi 7,5 ron)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

al meu ajunsa

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

gata!! pus mina pe el.... :huh:.... sar'na dl lexxus.... te trec la lista cu felicitari :huh:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mica modificare la data livrarii urmatoare

24 Mai

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ai un ritm de livrare ametitor! Felicitari ! Cre' ca apelez si eu curand la una alta (inca nu macaraua aia ....:huh: )

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ritmul v-a la fel de ametitor si pe viitor si doresc sa fie si mai ametirot,adica comanda azi - livrare maine.binenteles asta inseamna stoc :huh:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai cred ca deja ai inceput sa-ti faci o parere despre ceea ce se cauta. Si cred ca n-ai gresi cu un stoc de chedaraie

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Publicat (modificat)

Versiune noua de catalog BBT pe www.aircooledparts.ro

Modificat de lexxus
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Publicat (modificat)

niste poze cu cateva exponate prin magazin si cu masinile clientilor (PORSCHE :huh: )

am sa mai revin si cu alte poze pe viitor

Modificat de lexxus
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cam asa o sa arate si viitorul tau magazin? :huh:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

voi face tot posibilul sa arate minimum asa :banghead:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

la cat ar veni un cablu de kilometraj pt 1300?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Downloadeaza lista de preturi si cauta dupa cod..am luat eu cablu de km de 1300 si e aprox. 28 RON :icon_cheesygrin:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am in semnatura sau pe site un catalog si o lista de preturi.fa un download si gasesti in catalog.din ce mai intrebat tu nu stiu sa-ti zic ptr ca sunt mai multe tipuri de cabluri unde dimensiunile diferita in functie de ani.daca nu te descurci te pot ajuta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca nu te descurci te pot ajuta.

Customer care! Jos palaria! ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

thx la toti :)

in caz ca acest forum nu functioneaza mai aveti unul la dispozitie unde se pot discuta despre piese si intrebari sau probleme ce apar pe parcurs.Acest forum il gasiti pe www.aircooledparts.ro/forum

Urmatoarea comanda va fi pe data de 7 iunie

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Publicat (modificat)

dragi broscari.dupa cum spunea am sa ofer si servici de service la broscute.ptr inceput reconditionari motoare la care v-a lucra un prieten bun de-al meu care chiar saptamana viitoare are un proiect la scoala despre motorul boxer.proiectul lui consta in prezentarea unui motor boxer sectionat.pun si poze sa va da-ti seama despre ce este vorba.Omul este super bun si am sa revin cu alte poze dupa ce v-a fi asamblat.

p.s. rog moderatori sa mute acest post daca nu isi are locul aici.multumesc

Modificat de lexxus
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

p.s. rog moderatori sa mute acest post daca nu isi are locul aici.multumesc

:Driver:

p.s.: excelenta ideea cu reconditionarea ....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!