Jump to content

BBT VW Romania


lexxus
 Share

Postare recomandată

Salutare!

Mai misca cineva p'aici?

Un cheder fata de 1303 se poate?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 604
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • lexxus

    330

  • MikeRG

    21

  • tonic

    20

  • alexserb2000

    16

Top Posters In This Topic

Posted Images

din pacate anul asta nu se mai misca nimik,doar de anul viitor de la mijlocul lui ianuarie.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ok, thanks!

Revin cu alt mesaj in ianuarie atunci, pt. ca am nevoie de chedere in special de cel de pe fata.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...
Sal. stiti cumva cam ce pret ar avea un set de fise pt. "Kaffer" cu tot cu transport?

Fise ptr. bujii ????? :colors: :colors: :colors: Da alea din pravalie ce cusur au ???? Vrei musai trecute prin Budapesta ? :colors:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Spuneti-mi si mie magazine care au piese de broscuta -fara Paneuro, etc.- ca la astea am fost si i-au pielea de pe tine, de asta am intrebat de pret in afara,poate e mai ieftin. Acum am auzit de 2 mag.; unul pe la Inter. si unul la gradina botanica. Ceva in zona Obor-Colentina-Pantelimon? Daca nu oriunde

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Spuneti-mi si mie magazine care au piese de broscuta -fara Paneuro, etc.- ca la astea am fost si i-au pielea de pe tine, de asta am intrebat de pret in afara,poate e mai ieftin. Acum am auzit de 2 mag.; unul pe la Inter. si unul la gradina botanica. Ceva in zona Obor-Colentina-Pantelimon? Daca nu oriunde

Mosilor coltz cu Carol I in stinga dupa paneuro e un magazin Bosch .

Incearca acolo .

:salut: :salut: :salut: :salut: :salut: :salut: :salut: :salut:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pe Titulescu - Paneuro, Augsburg si inca vreo doua, unul visavis de Ultra Pro computers, cu piese multe bosch - merita sa incerci - are in vitrina elemente de tuning si firma cu Monroe...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

baieti,in 2 saptamani vine transportul sau in cel mai bun caz ma duc in ungaria.Dc vrea cineva ceva va rog sa-mi trimiteti pe mail comenzile deian@rdsar.ro

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

saptamana viitoare marti sau miercuri vine omu cu marfa,cine mai doreste ceva pana luni bagati un mail.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

saptamana viitoare marti sau miercuri vine omu cu marfa,cine mai doreste ceva pana luni bagati un mail.

Salut Deian,

Te rog zi-mi si mie daca omul tau poate aduce cumva si un carburator de Fiat 600 (din anul 1964). Vrea un prieten, si am inteles ca prin Ungaria sunt multe firme care au piese de Fiat generatia respectiva.

Merci,

Toni

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salutare. pe mine m-ar interesa 2 buc stopuri complete , 2 bucati proiectoare dinalea mici rotunde de sub faruri cu tot cu soclu pentru bec, , 2seturi platini, un bloc semnalizator, set complet maner deschidere usa/geam, inchidere usa. pt amindoua usile, ghidajele geamurilor laterale (alea pe care culiseaza geamul, cu periutze) . toate de fiat500F 1967. vreau pm sau o lista de preturi cu de toate ca sa ma decid, sa fac lista pentru primul transport. multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

update: (uituc mai sunt) , mai vreau si preturile pentru o lampa numar spate, un set capace, siglele fiat din fata si in spate, poate si pentru prelata pentru trapa, si pentru un set de butuci de chei usi/capota motor cu chieile aferente. masina se vede pe situl meu, asa ca cu asta am terminat. oferta e valabila si pentru cititorii de pe forum care se intimpla sa dea peste ele...noi sau sh.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Coane diseara toc un 850, ce se potriveshte la tine al tau sa fie... Auzi, da' lampa de numar parca aveai, chiar 2-3....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

aldracu,am sa ma interesez sa vad daca pot face rost de o lista de preturile ptr fiaturile voastra,dar nu promit nimic ptr ca nici eu nu stiu pe unde sunt firmele care au asa ceva.trebui "sapat"dupa ele in budapesta.sper sa revin cu stiri bune

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Doua discuri de frana pt. typ 3 din 1969 noi nu aduci ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Doua discuri de frana pt. typ 3 din 1969 noi nu aduci ?

Doua discuri de frana pt. typ 3 din 1969 noi nu aduci ?

Prietene, prin vara am avut o oferta de la Augsburg int'l referitor la o pereche de discuri ptr. " mortaciuni ". Ia legatura cu ei pe e-mail si cu siguranta iti vor raspunde.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

se pot aduce si discurile de frana.am fost si eu la ausburg intl si mi-au cerut ptr o pereche de discuri de frana 380E :shock:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

frana 380E ?!!!!!!!!!!

Prietene, in vara mi-au cerut in jur de 5-6 milioane. Imi pare rau ca nu m-ai am e-mail cu raspunsul lor, iti dadeam un forward.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nah,mie pretul de 380E mi l-au spus aici in arad la Ausburg si am fugit de acolo ca nici macar praful nu l-am lasat in urma mea.in ungaria le-am gasit la 125E amandoua asta aprox 1 an.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:lol: din pacate vremea de afara nu tine cu noi,in arad ninge de 3 zile neintrerupt asa ca transportul de astazi a fost amanat pana cand conditiile vor fi mai bune si cand autoritatile ne vor dezapezi drumurile.am sa va tin la curent pe cand vor veni piesele.imi pare foarte rau daca creez cuiva neplaceri din cauza intarzierii pieselor.piesele sunt la Szeged dar din pacate distanta de 100KM pana la acolo este de nestrabatut din cauza zapezii. :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Doua discuri de frana pt. typ 3 din 1969 noi nu aduci ?

Hai coane fa-mi o oferta rezon pt. discurile, fuzetele si etrierii mei si facem dil-ul! Bonus, corpul puntzii si barele de tors. + bratzele de suspensie... No offence, propunerea initziala de 300.000/buc era nerealista...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

lexxus, zi-mi te rog si mie pretzuri pt.:

- bujie sirocco de duba- da si scanteie, se si incalzeshte (are o rezistentza) si are filet de 18 parca

- segmentzi de motor de 2000- cota 0 si cota 1 daca difera pretzurile

O sa caut maine catalogul de la tine, ca nu shtiu pe unde l-am varsat.... parca era un pdf, nu?? Shtie cineva numele, ca sa dau cautare??

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!