Jump to content

BBT VW Romania


lexxus
 Share

Postare recomandată

Pt Lexxus....Ti-am trimis un mail asa cum ai zis...nu stiu sigur daca l-ai primit. daca poti sa imi confirmi.

Merci

Iti confirm ca nu l-am primit.Mai trimite'l odata pe deian@rdsar.ro.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 604
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • lexxus

    330

  • MikeRG

    21

  • tonic

    20

  • alexserb2000

    16

Top Posters In This Topic

Posted Images

ptr cei care mai doresc piese din ungaria perioada s-a amant cu o sapt ptr ca si festivalul s-a amanat cu o saptamana care v-a fi pe 6-7-8aug asta insemnand ca pe data de 9 aug voi pune piesele la posta.Ptr cine este urgent sa-mi spuneti(mail)si pana in data de 5 aug cel tarziu se poate rezolva sa primiti piesele.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Broscarul amator
ptr cei care mai doresc piese din ungaria perioada s-a amant cu o sapt ptr ca si festivalul s-a amanat cu o saptamana care v-a fi pe 6-7-8aug asta insemnand ca pe data de 9 aug voi pune piesele la posta.Ptr cine este urgent sa-mi spuneti(mail)si pana in data de 5 aug cel tarziu se poate rezolva sa primiti piesele.

Perfect ptr. mine! Pana atunci fac rost de bani.... :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

perfect si pentru mine ! Lexxus, te tin la curent -

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

UPDATE:lista cu piesele de care aveti nevoie v-as ruga sa o trimite-ti pana in 1aug ca sa pot face comanda,iar pana in 5 aug bani ca eu pe data de 6 august am plecat si mah intorc pe data de 9aug cind le voi pune la posta piesele ca sa ajunga la voi cit mai repede.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Broscarul amator
UPDATE:lista cu piesele de care aveti nevoie v-as ruga sa o trimite-ti pana in 1aug ca sa pot face comanda,iar pana in 5 aug bani ca eu pe data de 6 august am plecat si mah intorc pe data de 9aug cind le voi pune la posta piesele ca sa ajunga la voi cit mai repede.

Cum iti trimitem banii? Si in ce moneda? Lei, iepuroi,forinti.... :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Banii ii poti trimite in lei ca este mai simplu.adresa am sa vi'o trimit pe mail dupa ce imi trimite-ti lista.dupa cum scrie mai sus,comanda pana in 1 aug,bani pana in 5 aug.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Broscarul amator
Banii ii poti trimite in lei ca este mai simplu.adresa am sa vi'o trimit pe mail dupa ce imi trimite-ti lista.dupa cum scrie mai sus,comanda pana in 1 aug,bani pana in 5 aug.

OK! :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

reminder!!!!cine doreste sa-mi trimita mail cu ce vrea sigur pt ca luni dimineata trebui sa fac comanda.Astept mail deian@rdsar.ro

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut lexxus,

pt. mine ai gasit cumva ceea ce te-am rugat in mailul trimis separat?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...
reminder!!!!cine doreste sa-mi trimita mail cu ce vrea sigur pt ca luni dimineata trebui sa fac comanda.Astept mail deian@rdsar.ro

Salut Lexxus. Ai fost in Ungaria?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

Peste aprox 2 sapt vine transportul din ungaria.Cine doreste ceva il pot ajuta cu mare placere.Ca sa putem comunica mai bine acesta este un link cu catalogul dupa care fac eu comenzile. http://www.bbt4vw.com/en/Catalogue/catalogue.php

Daca va intereseaza ceva trimiteti codurile pe mail si eu va trimit cat cost.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

lexuse vreau si eu garnitura dintre sasiu si carapace....ma uit la cod si iti zic...unde iti transmit comanda?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai ti-am mai dat odata comanda de acelsi lucru la adresa asta si nu s-a intimplat nimic

eu am nevoie de

0700 - Rubber between body and chassis

0764 - Rubber tube between light bucket and body '68>

daca stii si un pret ar fi bine ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

va rog frumos la toti cei care doresc piese sa trimita un mail de confirmare pana miercuri si cei care mai doresc ceva va pot servi.deci pana miercuri doresc mailurile de confirmare.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

va rog frumos la toti cei care doresc piese sa trimita un mail de confirmare pana miercuri si cei care mai doresc ceva va pot servi.deci pana miercuri doresc mailurile de confirmare.

Salut Lexxus,

ai putea sa dai un estimat cam pe cand primim preturile si pe cand piesele...macar ceva orientativ ca sa stim cum stam.

merci,

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

tonic,dupa cum ti-am trimis azi intr-un tarziu ce te interesa,sa ma scuze toata lumea dar sapt trecuta ptr mine a fost un cosmar advarat la lucru.astazi am revenit la normal,zic eu,sigur sapt viitoare voi primi piesele astazi mi sa confirmat.inca odata imi cer scuze daca am raspuns cu intarziere la mailurile voastra.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

chiar am fost la posta si nimik,de tot kktul posta romana,maine ma duc iara sa intreb

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da-mi un nr de fax si iti trimit chitanta prin care am trimis sa ii iei pe aia de git...la of postal 8

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!