Jump to content

Mi-a Venit Leonul


gabryell23
 Share

Postare recomandată

Nu .. pana in februarie imi voi achizitiona cauciucuri de vara :)) asta era si ideea

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 326
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • AIX

    20

  • X-Ecutor

    15

  • ryco78

    13

  • Cristian

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

stie cineva daca la radio-cd-ul de la leon se pot cauta piese.....adica daca exista o lista cu piesele de pe un cd cu mp3?....si daca da cum se acceseaza aceasta?.....mersi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@Grozy, eu nu am reusit sa gasesc asa ceva.....sa fiu sincer nici nu am cartea HU-ului.....asteptam o carte scanata de la niste colegi de forum, insa cred ca au uitat. :D

Modificat de Testosul
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dar sa derulezi printr-o melodie se poate? Ca la Sony-ul ala de pe Ibiza functiona. La asta de pe Leon, pauza....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Se poate derula o melodie prin tinerea apasata a butonului de inainte (next track) de pe volan sau de la unitate.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai am incercat dar mi se duce pe next track. Ma rog, mai incerc sa vedem daca functioneaza, poate am gresit eu cu ceva. Dar vorbim de MP3 player-ul de pe Seat New Leon, nu despre alt player, corect?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De pe volan nu se poate! Tinerea apasata de pe volan inseamna next folder .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@Lawrence, trebuie sa apesi pe acel buton si sa tii apasat, nu doar sa apesi scurt...daca apesi scurt, intr-adevar te duce la melodia urmatoare.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@Andrei_VVB...vorbim de butoanele din dreapta volanului, cele de linga volum, nu cele din stinga.

Cele din stinga volanului cu 2 sageti in sus sau in jos sunt pentru"next folder".

Modificat de Testosul
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ok, super, merci. Sunt putin mai fericit acum. Aveam mari batai de cap cu butoanele astea. Adevarul e ca nici nu sunt explicite... )

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@Grozy, eu nu am reusit sa gasesc asa ceva.....sa fiu sincer nici nu am cartea HU-ului.....asteptam o carte scanata de la niste colegi de forum, insa cred ca au uitat. :)

Daca vii maine la intalnire iti dau eu cartea mea, eu nu mai am nevoie ca am schimbat HU.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

stie cineva cum se poate dezactiva functia comming home/leaving home daca nu am bluetooth(adica ecranul mare la comp de bord)?....multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mi-a venit si mie Leonul azi. Am facut vreo 70 de km si deocamdata consumul e cam mare (undeva pe la vreo 14,5 l/100 km), dar traficul a fost grav prin oras in seara asta. Masina mi se pare absolut senzationala, dat fiind ca am trecut pe ea direct de pe un Fiat Croma model 1990, 2000 cmc, destul de nervos pentru cat de masiv e. Cred ca o sa devin addicted de sunetul motorului asta de pe Leon. Suna foarte bine, mult mai bine decat multe alte motoare pe care le-am ascultat, chiar daca s-ar fi putut si ceva mai puternic sub capota. Merci Razmih pentru sfaturi si incurajari. :D

O sa revin zilele astea cu poze si alte impresii. ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut Jetall! ;)

Sa il stapanesti sanatos si cat mai multi km fara evenimente neplacute. :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@Jetall, cred ca te-am vazut ieri dimineata parcat la inceputul bd. N Titulescu linga Golden Blitz. Eu mi-am parcat masina (Cupra rosie) chiar in spatele tau.

Tu erai?

Anyway, sa-l stapinesti sanatos, fara incidente si sa te bucuri de el.

Modificat de Testosul
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Jetall, sa te bucuri de el!

Te asteptam cu detalii si poze.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

L-ai luat de la Metrotehnica ?

Daca da, din cauza ta, am stat eu pana azi in conditiile in care masinuta mea a venit de vineri seara in parcare la ei :salut: ... Ti-au pregatit-o pe a ta inainte :lol:

Dar nu-i nimic, azi la 4:30 ma duc si eu sa o iau ... si abia astept sa ma laud si eu :salut:

Oricum sa o stapanesti sanatos.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

L-ai luat de la Metrotehnica ?Daca da, din cauza ta, am stat eu pana azi in conditiile in care masinuta mea a venit de vineri seara in parcare la ei :P ... Ti-au pregatit-o pe a ta inainte :P Dar nu-i nimic, azi la 4:30 ma duc si eu sa o iau ... si abia astept sa ma laud si eu :D Oricum sa o stapanesti sanatos.
Da, de la Metrotehnica am luat-o. Ti-am vazut-o si pe a ta acolo, aseara, dar nu stiu daca ai asteptat atat de mult din cauza mea. Daca da, scuze. :D
@Jetall, cred ca te-am vazut ieri dimineata parcat la inceputul bd. N Titulescu linga Golden Blitz. Eu mi-am parcat masina (Cupra rosie) chiar in spatele tau.Tu erai?Anyway, sa-l stapinesti sanatos, fara incidente si sa te bucuri de el.
Ieri dimineata n-o aveam inca. Abia pe seara am ridicat-o. ;)
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc tuturor pentru urari. Astazi tocmai mi-am dat seama ca am facut o afacere foarte buna alegand culoarea asta. Mi-a spus cineva care se pricepe ca e cea mai usor de intretinut si am renuntat la ideile initiale (o voiam neagra sau galbena). Trebuie sa recunosc ca, uitandu-ma azi la cat praf s-a putut pune pe ea in 2 zile, nu pot decat sa ma felicit ca am ales Luna Grey. Nici prafuita nu-si pierde din "imagine". Bucurestiul e un oras prea mizer pentru o masina ca asta. :D

Si pozele promise:

post-18336-1195676935_thumb.jpg

post-18336-1195676946_thumb.jpg

post-18336-1195677224_thumb.jpg

post-18336-1195677232_thumb.jpg

post-18336-1195677302_thumb.jpg

Modificat de Jetall
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@Grozy

Numai cu VAG COM-ul la Seat sau la cineva privat care are un laptop cu HEX USB CAN si soft-ul aferent,in cateva secunde e totul gata.

@Jetall & @BC78ADI

Sa va stapaniti sanatosi masinile si fara evenimente negative!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@Jetall si restu' sa le stapaniti sanatosi.

@Jetall in afara de dotarea Stylance ce ai mai pus extra? Au avut-o pe stoc sau ai asteptat comanda (cat) ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!