Jump to content

Mi-a Venit Leonul


gabryell23
 Share

Postare recomandată

Un leon 1.4 tsi alb receptionat joi 26 august de la Metrotehnica. Dotarea style + pachetul cu esp + cotiera originala, luat cu 3 tichete RABLA. Am scos alarma si o reducere de 500 euro. Foarte OK Metrotehnica, doamna de la vanzari extrem de draguta, mi-a raspuns la orice intrebari i-am pus (o gramada). Nu-l recomand pe tipul de la biroul de langa ea, care mi s-a parut cam prea tafnos si antipatic pentru meseria pe care si-a ales-o. Din pacate trebuie sa ma duc la RAR sa ii fac omologarea pentru ca e modelul 2011 cu RCD 310 si aia de la Porsche nu se obosesc sa o faca ei. Un album cu poze cu masina in link-ul de mai jos.

Leon 2011 Album

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 326
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • AIX

    20

  • X-Ecutor

    15

  • ryco78

    13

  • Cristian

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

Parca arata chiar mai bine cu noul cd-player si cu noua clima. Felicitari pentru masina.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!