Jump to content

Octavia 1

Discutii despre Skoda Octavia


Subforum

  1. 4
    postări
    • cristi1961

732 subiecte de discuţie în acest forum

  1. Probleme Cu Pornirea La 0 Grade 1 2

    • 26 replici
    • 7k vizualizări
  2. Probleme Cu Senzorul Abs

    • 5 replici
    • 2,4k vizualizări
  3. Probleme Cu Treapta A I-a

    • 18 replici
    • 5,8k vizualizări
  4. Probleme Cu Treapta A Ii-a 1 2

    • 27 replici
    • 8,6k vizualizări
  5. Probleme Cu Vacum 1.8T RS

    • 12 replici
    • 3,7k vizualizări
  6. Probleme cutie automata

    • 6 replici
    • 2,4k vizualizări
  7. Probleme directie

    • 0 replici
    • 922 vizualizări
  8. Probleme dupa retrofit climatronic

    • 1 replică
    • 1,5k vizualizări
  9. Probleme electrice 1 2 3 4 16

    • 383 replici
    • 67,2k vizualizări
  10. Probleme far xenon! 1 2 3 4 8

    • 195 replici
    • 49,2k vizualizări
  11. Probleme faruri Octavia 1 1 2 3 4

    • 78 replici
    • 29,5k vizualizări
  12. Probleme frana Octavia 1 1 2 3

    • 51 replici
    • 11,1k vizualizări
    • 374 replici
    • 101,1k vizualizări
  13. Probleme La 4000 De Km 1 2

    • 29 replici
    • 5,9k vizualizări
    • 20 replici
    • 11,3k vizualizări
  14. Probleme la IMMO, la cheie... 1 2

    • 38 replici
    • 24,7k vizualizări
  15. Probleme la servodirectie ! 1 2

    • 37 replici
    • 16,9k vizualizări
  16. Probleme La Turbosuflanta?

    • 6 replici
    • 2,5k vizualizări
  17. Probleme Octavia

    • 12 replici
    • 3,1k vizualizări
  18. Probleme Oglinzi Dupa Un Incident

    • 6 replici
    • 2,8k vizualizări
  19. Probleme pornire 1 2 3 4 7

    • 166 replici
    • 40k vizualizări
  20. Probleme pornire 1.8 turbo benzina

    • 7 replici
    • 1,8k vizualizări
  21. Probleme senzor pedala acceleratie 1 2

    • 48 replici
    • 71,5k vizualizări
  22. Probleme servofrina 1 2

    • 39 replici
    • 23,9k vizualizări
  23. Probleme stergatoare

    • 14 replici
    • 6k vizualizări
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!