Jump to content

Motoare pe benzina

Gasoline Engines - Forum unde se discuta despre toate motoarele Otto ale grupului VAG


590 subiecte de discuţie în acest forum

  1. probleme la turatii

    • 11 replici
    • 5,2k vizualizări
  2. Pierdere Putere La Acceleratie

    • 5 replici
    • 5,2k vizualizări
  3. Motorul Trage Singur 1 2

    • 28 replici
    • 5,1k vizualizări
    • 9 replici
    • 5,1k vizualizări
  4. Motorul De Passat 3.2l

    • 17 replici
    • 5,1k vizualizări
  5. reglaj Kjetronic

    • 13 replici
    • 5k vizualizări
  6. Ajutor 1.8t 1 2

    • 27 replici
    • 5k vizualizări
    • 5 replici
    • 5k vizualizări
  7. o2 sensor - short to positive 1 2

    • 39 replici
    • 5k vizualizări
  8. Motor zgomotos

    • 24 replici
    • 5k vizualizări
    • 10 replici
    • 5k vizualizări
  9. Pornire

    • 17 replici
    • 5k vizualizări
  10. S.O.S. Service carburatoare

    • 7 replici
    • 4,9k vizualizări
  11. Modificare Parametri Egr La 1.6fsi-bad

    • 9 replici
    • 4,9k vizualizări
    • 12 replici
    • 4,9k vizualizări
    • 6 replici
    • 4,9k vizualizări
  12. Troncanit De La Motor.....

    • 15 replici
    • 4,9k vizualizări
  13. Filtru de benzina dupa 53k km

    • 10 replici
    • 4,9k vizualizări
  14. Variatia turatiei in ralanti 1 2

    • 32 replici
    • 4,8k vizualizări
    • 4 replici
    • 4,8k vizualizări
  15. Nu Tine Realantiul La Prima Cheie

    • 14 replici
    • 4,8k vizualizări
  16. Probleme la turatie

    • 24 replici
    • 4,8k vizualizări
    • 7 replici
    • 4,8k vizualizări
  17. Volanta Dmf

    • 5 replici
    • 4,8k vizualizări
  18. Octavia 1,8T

    • 22 replici
    • 4,6k vizualizări
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!