Jump to content

Modificari VW Polo 6R (Tuning)


Lvu
 Share

Postare recomandată

da bv super.. daca am maine timp incerc si eu

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Inca n-am la ce sa fac dar cand va venii momentul, sigur o sa o iau in serios. Numai bine o sa imi dati solutia cea mai buna :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

se pare ca am si eu um Polo-angiu din Constanta :Driver:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Inca astept. Pe la jumatatea lui Mai sper eu :))

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Revin cu o poza si cu frana aprinsa. Stopurile asa vor ramane. Pe viitor probabil o sa-mi caut niste leduri de 2W (fata de 1W cat au astea). In rest sunt mega multumit de produsul finit.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu as fi interesat de niste faruri dectane , la care sa adaug o instalatie originala dectane, si as vinde farurile mele actuale de comfortline, celor cu faruri de trendline ce vor un upgrade.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

faruri cu lupe + kit xenon dectane

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Bwwlan - Pacat ca esti departe,ne-am fi bucurat sa fii si tu cu noi !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Te asteptam..o sa vina din mai si circoloco cu jeteiu..si ne strangem mai multi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

SUPER , felicitari. abia astept sa ma pun si eu la punct. Datorita culorii pepper grey voi miza pe un aspect Techno robotic. sa vedem ce iese. Cu poza asta plina de polo, m-am convins, trebuie sa investeeesc in el :D

Fredi, ce motorizare trecuta la model ?

Modificat de polotsi
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

V-ati strans in seara asta?De ce n-ati dat niciun semn la spontane?Poate veneam si eu....sau...nu primiti d-astea mai vechi,9n3 ? :))))

Just joking :icon_cheesygrin:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru alb fac eu rezervare de loc :)). Am vb cu qwk dar nu am putut sa vin in seara asta sa vad si eu polonicurile

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Adrian - Data viitoare te anuntam si ne bucuram si de " astea mai vechi " am si eu un 9n3,pot veni si cu el.

Polotsi - Motorul este 1400 cmc / 85 cp.

Circoloco - Te asteptam cat mai curand,apropo cand iti soseste GTI-ul ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Luna viitoare, sper :icon_bounce:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Guys, la mine nu se profileaza niciun drum de Bucuresti any time soon si chiar si asa, in niciun caz cu masina mea :) Poate ne vedem in vara la poalele Transfagarasanului la un mick si o bere Driver :) Ar fi fain sa facem un Polo meeting... Amu ca o sa aiba si Circoloco jetei si daca se baga si d-alde fuscobal, o sa iasa meserias.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu sunt pentru. O singura data am fost pe Transfagarasan si as vrea sa repet

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Transfagarasanul abordat dinspre Bucuresti este crima curata la adresa oricarei masini. Eu nu am prins niciodata drumul asta decent din punctul de vedere al asfaltului.

Ma intereseaza daca stiti sa imi spuneti ce fel de eleron este pe Polo-ul acela cu plafonul negru care apare in pozele de pe facebook. Sunt doua poze cu acea masina, o poza langa o fabrica cred, facuta din spate si a doua langa un lac facuta din fata.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Intrebasem de motorizare fiindca vazusem FSI. zic sa pui 1.4 86CP sau 1.4 MPI 86CP, pentru autenticitate , in spiritul vw.

cat au fost jantele de gti ?

Modificat de polotsi
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Jantele sunt Rondell 0024 si au costat 500 eur in Germania,noi.Cat despre FSI sau MPI nu stiu care cum este,am vazut si asa si asa... naiba sa ii ia cu motorizarile lor !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Guys, la mine nu se profileaza niciun drum de Bucuresti any time soon si chiar si asa, in niciun caz cu masina mea :) Poate ne vedem in vara la poalele Transfagarasanului la un mick si o bere Driver :)

Suna bine! La care poale te gandesti, argesene sau sibiene?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!