Jump to content

My new Scirocco


robi_zet

Postare recomandată

  • 2 weeks later...

De plictiseala :) i-am facut si interiorul, nu prea mi-a iesit ca la spalatorie :))) bine nici nu mi-am dat silinta.

post-42557-0-73577300-1412416832_thumb.j

post-42557-0-31784100-1412416844_thumb.j

Modificat de robi_zet
Link către comentariu

Trebuia sa-ti dai bacsis mai mare, vezi daca te-ai zgarcit.  :lol:

 

Exact asta am facu si eu azi doar ca + motor. Si da tot cu bacsis mic. :p

Link către comentariu

Intr-un Opel asta 2014. Impact pe la 30km/h. Opelul era doar zgariat pe bara spate, nici nu i-a sarit din prinderi.

Modificat de robi_zet
Link către comentariu

La fel am patit si eu cu un focus, el avea o zgarietura pe bara iar mie imi atarna farul pe jos...

Link către comentariu

O clipa de neatentie, s-a uitat sa vada daca vine cineva din stanga si cand a intors capu nu a mai avut ce sa faca.

Link către comentariu

A deci este el vinovatul.Meh plastic si fiare se repara.Bineinteles daca se folosesc maini si piese de calitate :)

Link către comentariu

Naspa..aveti casco? Cre ca ma lua inima daca eram in locul aluia cu opel..2014..nou..si domnisoara la volan..mi s-a intamplat si mie sa ma loveasca penibil..deh..asta e..fiarele se repara dar..stiti cum e..scade valoarea la revanzare, nervi, timp pierdut, drumuri, etc..sporiti atentia..!

Link către comentariu

Da avem. Nu stiu daca era din anul 2014 am zis asa ca sa va faceti o idee de model.

Link către comentariu

Din pacate se dovedeste ca nu conteaza viteza ci unde lovesti. Mi se par mari stricaciunile pt 30kmh insa lovitura a fost pe muchia barei.

Link către comentariu

Bgd_b92 ce este atat de penibil ? Ca o persoana a avut un accident din neatentie ? Se poate intampla oricui..........................

Link către comentariu

Se vede ca era cu piciorul pe frana cand a intrat in ala, botul era lasat si a intrat cu botul sub bara Opelului de aia a facut praf grila, capota si farurile.

 

Se mai intampla, bine ca nu e grav, nu cred ca a atins radiatoarele sau alte piese importante.

Link către comentariu

Quatro, am zis ca eu am avut un accident penibil cu o domnisoara si asta e se poate intampla. e bine ca au casco. In majoritatea cazurilor cam asa se intampla..am vazut live 2 astfel de accidente cand cel din fata franeaza si are doar bara atinsa / usor sparta iar cel din spate capota indoita / bara praf / faruri sparte..oricum masinile moderne sunt facute sa se dezasambleze instant pt a amortiza din soc..sa mai atenueze din impact..nu ca la golf 1/2..

Modificat de bgd_b92
Link către comentariu
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Winter mod on [emoji593] [emoji594] [emoji300]

post-42557-14148559217222_thumb.jpg

post-42557-0-26040300-1414856107_thumb.j

Modificat de robi_zet
Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!