Jump to content

2008 .: R32 Deep Blue


voinea

Postare recomandată

  • Administrator

Radu C.> e foarte greu pe bara normala sau de GTI sa pui. Forma prizelor de aer nu ajuta. Bara de R32 parca e facuta sa primeasca ledurile.

luc1an > tot numere rosii am. Pe strada cu mirajul stau eu :angry:

Link către comentariu

bijuterie de masina...sincer!!!!!!este o minunatie.ma uit la aceste fotografii si ma intreb daca exista cineva caruia ar putea sa nu-i placa un astfel de exemplar.ledurile sunt superbe!!!!!este o masina care merita modificata dar nu fortat.cu bun gust dar cu greutate daca intelegi ce vreau sa spun ;)

Link către comentariu
  • Administrator

pai la exterior in afara de jante BBS CH sau jantele de Phaeton nu cred ca va primi altceva masina si modificarea asta abia peste 1-2 ani .Prioritate are kitul compresor care vreau sa vina undeva pe la 10-15.000km . Spoilerul spate vreau sa-l fac asa ->post-1-1189274449_thumb.jpg . Oare e doar vopsit negru lucios sau e ceva aplicat ??

Poate la grila fata fata sa fac asa -> post-1-1189274644_thumb.jpg (desi nu sunt 100% sigur ca vreau dar am parcat masina cu un stalp chiar in fata ei si ma uitam la ea si o vedeam chiar fara sigla VW si-mi placea ideea de cum arata).

Cu jantele cine nu le stie pe cele enumerate mai sus de mine pun aceste trei poze -> post-1-1189274746_thumb.jpg post-1-1189274857_thumb.jpg post-1-1189274878_thumb.jpg

Ufff... dar pana la jante si compresor mai am de rezolvat problema cu folia pe geamuri (la fel ca la plus finuta) si cumva DVD-player pentru alex in spate (raman pe RCD500 in bord)

Link către comentariu

Din ce vad eu in prima poza cred ca e modificata si coloana de tobe. Sunt mai in interior si taiate putin oblic . Sau poate mi se pare mie ? Dar arata foarte bine.

In a doua poza cred ca este o bara de jetta ? Eu unul nu as renunta la sigla.

Dintre cele doua modele de jante imi plac mai mult cele de Phaeton, banuiesc ca sunt cele de pe golful abastru ?

Daca se accepta propuneri si de un novice, as indrazni sa-ti aduc in atentie triplele OEM cu tehnologie led:

post-9546-1189276899_thumb.jpg

LE: In fata doar ai xenon, ultima tehnologie in materie, in spate cred ca e necesara tot ultima tehnologie in materie ? :wub:

Una peste alta masina mie mi se pare completa din toate punctele de vedere ... nu prea mai ai ce sa mai faci ... poate cateva modificari de finete.

Felicitari ! :)

Modificat de WNS
Link către comentariu
  • Administrator

nu sunt 100% decis cu sigla si sa vad si la alt Golf V live :wub: .. nu ma fac pionier eu .

Cu tipul de mai sus ce are plasticul ala negru lucios (sau facut lucios) , el are evacuarea asta ->post-1-1189278803_thumb.jpg

Apropo de stopurile acelea cu leduri OEM (ce seamana leit cu cele de pe Golf PLUS ;):) ). Uite poze cu ele pe Deep Blue Pearlefect ->

post-1-1189278870_thumb.jpg

post-1-1189278884_thumb.jpg

post-1-1189278948_thumb.jpg

Link către comentariu

Arata foarte bine pe Deep Blue Pearlefect, zic eu ... dar important este sa-ti placa tie. :icon_thumright:

Eu personal mi-as pune astfel de tripe ... bineinteles daca ar fi posibil :P eu sunt cu o generatie in urma ... :P

Link către comentariu

fara nici un dubiu sunt pentru jantele de Phaeton! :icon_thumright: Sunt mult mai potrivite decat BBSurile

Link către comentariu
  • Administrator
fara nici un dubiu sunt pentru jantele de Phaeton! :) Sunt mult mai potrivite decat BBSurile

daca va veni momentul "schimbat jante" si tot indecis sunt cu siguranta voi face un polll pe aria de jante sa vad ce considera lumea ca da mai bine :) (eu sunt cam decis sa stau la jante pe 18 din cateva motive: sunt pe talon, te simti mai bine pe gropile noastre cu 18 decat cu 19, daca e sa termin conti sport contact 2urile voi lua cu siguranta anvelope de top gen Pilot Sport PS2 ZP runflat )

Saptamana asta termin si eu cu rodajul si voi incepe sa vad ce poate un V6 4x4 :)

Link către comentariu

Arata super jantele de Phaeton , cam greu cu gropile , in Romania nici cu jante pe 13" nu te descurci :icon_thumright: Super masinuta sa o stapanesti sanatos

Link către comentariu

la jante eu as opta pe ceva f usor, datorita faptului ca masina e 4x4 si ca are o greutate destul de mare

bara din spate e vopsita negru in poza

iar evacuare e Milltek daca nu ma insel

succes la modificari si sa o stapanesti cu placere

Link către comentariu
  • Administrator

hei .. frana! Asa e , arata bine cu jante de Phaeton dar pana la ele mai e mult...

Shtrumf2k> daca tu zici ca e vopsit asa o fi.. o sa incerc si eu la al meu :rolleyes:

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!