Jump to content

Accesorii aftersale


dedeye
 Share

Postare recomandată

Gabi o sa incerc si iti zic ;) Ce poa` sa se intample? Sa se topeasca firu :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 1,1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gabriel

    109

  • Calin

    98

  • Al Bundy

    87

  • sorin_ss

    41

Top Posters In This Topic

Posted Images

De ce nu ajunge un singur stop de ceata pe spate ???

Vrei sa se enerveze si mai mult potentialii soferi care vor circula in spatele tau ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu, de obicei vreau sa stinga oarbele de pe lunga sau proiectoarele.

Eu am triplele fumurii si un singur filament pe ceata(ca bec intreg nu e pe ceata ) deaia vreau 2, poate asa se prind mai multisi sting ce au in plus.

Nu le folosesc deloc si nici proiectoarele poate foarte rar .

Proiectoarele in 3 ani daca au stat aprinse, au stat numai la munte cand mergeam noaptea pe drumuri forestiere .

Nu vad de ce as merge cu proiectoarele in oras sau ziua sau noaptea atata timp cat sunt interzise in primul rand pe timp bun.

Am xenon si daca merg si cu proiectoarele se vede urat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

suportul acela de ochelari de soare din plafon se poate monta aftersale ??? (eu am o2 trend si am o chestie d plastic fara nimic acolo)

l-a montat careva ulterior si daca da cat a costat si de unde l-a achizitionat????

Modificat de lucim23
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

a gasit cineva de cumparat la noi pe piata huse pt scaune? ma intereseaza si pe mine ca tot a venit vremea asta si nu vreau sa le fac praf

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Power ce este acest "poro", scz dar eu sunt nou p forum si chiar nu stiu despre asa ceva....................e ceva site, dealer d prin bucuresti ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Power ce este acest "poro", scz dar eu sunt nou p forum si chiar nu stiu despre asa ceva....................e ceva site, dealer d prin bucuresti ?

PORO=POrsche ROmania

Modificat de bogdan2
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Power ce este acest "poro", scz dar eu sunt nou p forum si chiar nu stiu despre asa ceva....................e ceva site, dealer d prin bucuresti ?

Chiar daca esti nou pe forum, te rog sa citesti si sa respecti regulamentul. Prima problema ar fi: 2. Pe l

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu, de obicei vreau sa stinga oarbele de pe lunga sau proiectoarele.

Pai de obicei se folosesc avariile. Dar bizonii tot nu se prind. Crezi ca se vor prinde daca aprinzi ceata?

Cred ca motivul plauzibil ar fi sa se vada simetric. Nici mie nu-mi place sa se vada doar intr-o parte, de parca as avea un bec ars. Dar la cat de des il aprind, nu ma deranjaza.

Modificat de mario75
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

xxnelu......scuzele mele, am sa incerc sa nu mai folosesc prescurtari dar din graba (obisnuinta) am omis cateva

ce vreau sa va mai intreb: eu am varianta trend si la portierele din spate nu am boxe, intrebarea mea e ce dimensiune (diametru) au boxele si tweeterele din portierele spate si daca sunt usor de demontat panourile si pus niste boxe??? as vrea sa le montez eu sa nu mai merg in service......oare sunt trase cablurile sau trebuie sa le trag eu ?

Modificat de lucim23
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu sunt !!Trebuie facute si legaturile in bord in mp3 si trase firele !!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

So ... a incercat cineva cu vagu sa faca ce am zis eu sa aprinda si al doilea stop de ceata , xxnelu ? stiu ca pe tine te interesa si tu puteai sa faci si stiai ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ce parere aveti despre ornamentele pentru praguri cu insertie de inox pt O2.

As dori pareri, daca a montat cineva aftersale, avantaje si de unde as putea achizitiona inafara de dealer.

:icon_thumleft:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sunt curios, acele praguri nu elimina cumva zgomotul de chedere la torsionarea caroseriei? ca si pe mine ma bate gandu sa iau dar vreau alea cele mai simple, nu imi trebuie crom ca sa am grija si de ala sa nu il belesc, negre si simple cat sa protejez vopseaua in zona aia.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu mi-am comandat set ornamente praguri. Pret 270 ron.

Le-am montat singur la reprezentanta imi cereau suma exorbitanta de 100ron.

Pachetul este insotit de o pictograma cu modul de montare.

+Protectie praguri (le-am zgariat ,atingeam mereu la coborare).

+aspect

-pretul destul de piperat

Daca se dorec poze cu ele montate pe sambata cand ajung acasa.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si eu am tot cele cu inox. Sunt "scumpe" - in sensul ca mi se par cam scumpe, dar am cautat si de la alti producatori si nu am gasit la calitatea celor OEM la pret mai mic. Asa ca pretul e corect...

Ca utilitate, exact cum spune colegul St3ff previn zgarierea pragurilor. Nu rigidizeaza caroseria in nici un fel! Doar ca cele cu insertia de inox arata un pic mai bine. Atat. Mergeti la dealer, le pipaiti si alegeti. Calitatea materialelor e buna, si la mine si-au scos banii deja. Sunt bine zgariate, inclusiv pe placa de inox.... vopseaua n-ar fi rezistat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pretul la dealer pentru cele cu Inox este 270RON cu tva.

De montat se monteaza foarte usor, au o banda dublu adeziva, se curata foarte bine portiunea aceea si se monteaza.

Ce nu stiu este daca sunt si pentru usile din spate sau doar pentru cele din fata, poate ma lamureste cineva, pentru ca am uitat sa intreb la dealer. :coffee_lol:

:offtopic:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!