Jump to content

Accesorii aftersale


dedeye
 Share

Postare recomandată

Pai ai cumparat set de 3 sau de 4? Ai cumparat cumva asa ceva? http://www.ikea.com/ro/ro/catalog/products/30193375/

Din ce vad au velcro pe capac? Oricum, o sa masor si o sa merg sa ma uit, au multe dimensiuni, thanks. 

Am mai gasit la procar o chestie foarte misto, un organizator d-asta de se agata pe bancheta spate , ii pot pune eu ulterior velcro pe spate cu dublu adeziv ca sa stea fix si le tin suspendate , si asa ar fi o super solutie . http://www.pro-car.ro/produs/Organizare-interior/349/Buzunar-Depozitare-/, sa vad cum il comand. 

Velcro se poate atasa la orice, gasiti la magazinele de bricolaj benzi de velcro ( arici )  cu dublu adeziv pe ambele laterale, tine extrem de bine, mai ales pe mocheta/textil, eu asa aveam inainte . 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 1,1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gabriel

    109

  • Calin

    98

  • Al Bundy

    87

  • sorin_ss

    41

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ai dreptate, din greseala am scris 3 prima data. Setul este de 4. Le tin cu capacul deschis si in felul asta prind velcroul de pe capac. Am velcro in portbagaj si as putea sa le mai pun o fasie dar ... timpul. 

 

 

Zi buna.

Modificat de lucian.1950
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cu plasele am rezolvate, am luat de la norauto 2 plase la 16 lei, se prind excelent pe laterale si inchid ambele lacasuri, o sa pun poze pe topicul masinii, ajung in weekend si pe la ikea sa iau un set de cutii ca se vad urat alea insirate acolo , e mult mai estetic in cutii negre. 

Am mai gasit in carrefour o husa de la procar ce se prinde pe spatele banchetei , eu i-am dat si 2 benzi de velcro cu dublu adeziv , are cam 8 compartimente , foarte utila mi se pare si sta suspendata , nu ocupa din spatiul portbagajului . Multumesc pentru ajutor ! 

Mai cautam niste tipsuri d-alea cromate pentru toba de esapament, am vazut ca la VW multi isi comanda de la Yeti , 140 lei 2 buc, eu am toba cu 2 iesiri insa tevile sunt curbate in jos, la ceilalti erau drepte, a luat cineva si a montat pe octavia asa ceva ? Ei ziceau ceva de 65mm diametru la teava, a mea are 55 - 60 mm . 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 years later...

Salutare, am cautat in toate aceste pagini si speram sa gasesc. Deschid un topic nou in care va intreb de unde pot achizitiona aceasta prelungire a grilei cromate. Am gasit ceva pe okazii.ro dar mi se pare putin cam mare pretul 400 lei. 

Exista vreun posesor de Octavia 2 care a montat acest ornamentl central? E usor de montat? Prin aplicare? 

Multumesc anticipat!!

 

ornament-crom-central-bara-fata-skoda-octavia-ii-1852809_big.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 years later...
ionalexandrudan

Buna, mi-am montat si eu un set de accesorii pe pragurile de la usi, cu iluminat dinamic LED.

Consum prag mare aproximativ 190 mA, prag spate  aproximativ 150 mA.

Pragurile luminoase se activeaza o data cu deschiderea usii, initial am vrut sa le leg in paralel cu luminile de picioare (footwell lights), dar...nu era bine :).

IMG_20200923_191943_1.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!