Jump to content

Accesorii New Leon, Altea, Altea XL, Toledo


vincentsv
 Share

Postare recomandată

Asa este modelul original. Ai dreptate. O sa pun niste poze curand.

Din pacate suporturile de pahare devin inutile....

Cotiera e originala luata de la dealer.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 449
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • alteacupra

    37

  • Cristi_fx

    31

  • mirceagsm

    29

  • TIBI_84

    28

Top Posters In This Topic

Posted Images

adica nu o mai incapa nicio cutie de cola de 0,25/0,33?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

post-5905-1240228412_thumb.jpg Nu v-am mai pus eu poza asta aici pe topicul acesta?
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si eu as fi interesat de o cotiera. Ca doar nu dau 1000 RON pe ea la dealeri.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

adica nu o mai incapa nicio cutie de cola de 0,25/0,33?

O cutie de cola incape dar o sticla de 0,5 nu...iar pretul este intr-adevar spre 1000RON...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vreo veste legata de proiectul cotierei?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Se face... imi cer scuze de intarziere... de o saptamana ii tin locul unei colege care e in concediu si in fiecare zi "fac naveta" in alt oras sa fiu in locul colegei si nu am avut timp. Si eu ard de nerabdare sa o vad pe masina :(.

Imediat cum e gata o sa aflati tot !

Modificat de waterman
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cotiera costa vreo 750 ron.Am fost eu azi la aia din Pantelimon si aveau la banii astia.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cotiera costa vreo 750 ron.Am fost eu azi la aia din Pantelimon si aveau la banii astia.

Si ti se pare putin ?

Poate e pentru Leonul vechi ? ... oricum e un pret imens pentru o bucata de plastic cu putina piele pe ea...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mi se pare mult sau putin in comparatie cu ce?Cat timp nu vine altcineva cu o oferta de cotiera mai buna nu avem de ales si o luam de la dealer.Asa ca asteptam cotiera promisa de tine si atunci vom putea compara.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu vreti sa intelegeti ca pretul vine si cu calitate. Va dau un singur exemplu: Octavia 1 - cotiera- stie toata lumea cum arata una originala si cat costa. Eh pentru aceeasi masina , exista cotiera din "piele", care se monteaza la fix pe masina si costa 300ron. Se vinde de dealer. Calitate? De targ Vitan. Dar e o alternativa. Asa ca nu mai dati cu pietre in preturi fara sa vedeti cum arata altceva. Si credeti-ma, calitatea cotierei de Leon , nu o sa o gasiti la nici o varianta aftermarket. Si ala care o face, o sa zica: Pai cotiera mea te costa 4 mil. oricum e sub aia originala. Eu sa nu castig nimic? Si atunci, iti mai convine sa nu dai 750 pe o cotiera ORIGINALA, de calitate, pentru masina ta?

Stiu ca nu sint bani, si ca nu toata lumea isi permite, dar, nu spune ca sint scumpe , doar ca nu iti permiti tu. Incearca sa iti justifici prin argumente si comparatii la obiect declaratiile. Si nu te obliga nimeni sa iti iei cotiera. Eu nu am si merg foarte bine si fara. Desi mi-ar placea sa am una.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

2 poze cu cotiera inchisa si cum se prinde (banal)

post-3209-1241011991_thumb.jpg

post-3209-1241011999_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu vreau sa par carcotas,dar din ce vad eu in poza,constat ca e cam greoaie de/blocarea usilor.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

-acum pe bune, eu nu stiu de ce trebuie sa 'uratiti' si mai mult interiorul cu fel si fel de 'impopotonari', lasati-o naibii de cotiera ca nu-i functionala si mai da si ca nuca in perete. Credeti voi ca nu o gandeau in standard daca era ceva de capul ei, dar si-au dat seama ca nu are ce cauta ! ( poate si de aceea vine cu pretul mare, sa descurajeze potentialii fani ai marcii).Nici sa-mi dea cineva 900ron nu as pune chestia aia pe masina.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

tot ce va pot spune este ca e utila, comoda etc....o am de vro 2 ani

nu arata deloc rau

ca si observatii cred ca ar fi aratat si mai bine pe echiparea sport.

accesul la deblocarea usilor nu este blocat sau ingreunat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca era atat de urata(cum spui tu '' e ca nuca-n perete'') nu se mai concepea.

poate ca au ''uitat'' cand au proiectat masina...si vor sa mai scoata bani din ceva,cum au mai facut-o cu capacul de motor,footrest-ul etc

parerea mea e ca astfel de polemici nu-si au rostul.

oricum salut inventivitatea unora dintre noi.

si ca sa nu supar pe ''nenea'' moderator pt :ceuameni: ,azi am montat pe leonul meu nuca de cupra.cine o doreste poate sa comande folosind codul 1P0 711 141 D VWA.prima impresie pe langa aspect...este comoditatea dea schimba,aproape ca se muleaza in palma(daca stiti reclama cu leonul FR)

daca e nevoie postez poze

cost nuca 94ron

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cotiera e aproape gata. Suportul care se aseaza in gaurile pentru pahare e gata. Acum urmeaza capacul. Intrebarea mea: pentru ca nu am una originala sa o vad de aproape... as vrea sa stiu daca in spate... cotiera se intinde peste suportul acela de CD-uri cu care se termina consola... sau se termina inainte de a incepe suportul... vreau sa fie la fel de comoda... sa nu fie nici prea mare nici prea mica. Multumesc pentru ajutor. Imediat cum e gata o sa pun poze cu ea... o sa facem un pret... :exclaim:

Astept un raspuns cat mai rapid...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

din ce stiu eu NU.suportul de cd-uri e separat si ai acelasi acces

sper sa nu ma insel

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Suportul de cd-uri nu este acoperit. Numai paharele si urmeaza oarecum linia consolei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc frumos. O sa revin sper cel tarziu luni cu poze cat mai finale. Este facut suportul si aleasa forma pentru capac, ramane finisarea + eventual piele pe capac. O sa iasa super frumos zic eu.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dupa cum am promis - poza cu cotiera... in stare aproape finala... urmeaza doar imbracarea in piele...

Eu unul sunt multumit de rezultat... am facut sambata un drum mai lung si a fost chiar ok.

Urmeaza poza finala....

Si pasul 2 - o sa imi fac niste pleoape simpatice.

Iar 3 - vopsesc jantele negre si pun carbon pe sigla.

post-9823-1242039408_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

o poza cu ea montata pe masina se poate?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Uite cum da :)

Am calculat putin gresit tivul atunci cand am luat modelul pentru husa de pe ea si in partea dinspre pasager face niste mici cute. Dar o sa iau un material frumos si o sa ma duc la croitorie sa imi fac inca 2 huse si pe acelea le voi corecta. Oricum eu zic ca nu arata rau.

Si am mai facut ceva la usi :)

snc00715.th.jpg

snc00717.th.jpg

snc00718.th.jpg

snc00713.th.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

A iesit binisor. Imbracaminte de piele cu niste cusaturi frumoase ar iesi mai bine.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mersi frumos. O sa fac... Cred ca ar da bine o piele alcantara... dar nu am gasit momentan... Piele normala nu prea e bine pentru ca transpiri pe ea vara :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!