Jump to content

Conectivitate Bluetooth OEM


porky
 Share

Postare recomandată

Mi-e greu sa cred ca sunt atatea 5N0 035 730 D defecte pe piata. Cel mai probabil cele defecte se tot plimba de la o persoana la alta pentru ca nimeni nu-si asuma pierderea financiara si teapa se transmite mai departe

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Foarte probabil...dar am vazut destule picate. Am chiar si eu vreo doua..am incercat sa le salvez....reflash..update..nu merg si gata.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

4 hours ago, z e n i t h said:

Mi-e greu sa cred ca sunt atatea 5N0 035 730 D defecte pe piata. Cel mai probabil cele defecte se tot plimba de la o persoana la alta pentru ca nimeni nu-si asuma pierderea financiara si teapa se transmite mai departe

 

Foarte probabil....nu numai 5n0 defecte..am gasit si 3c8...etc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Buna ziua, am găsit sa cumpăr un modul 7p6 dar am o întrebare, este suficient doar sa îl mufez la mașină în locul celui vechi și o să meargă sau trebuie codat?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da,trebuie sa mearga direct,dar e bine sa fie codat corect.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Acum depinde...am intalnit cateva codate cu "cradle required" si nu s-a putut face imperecherea decat dupa ce s-a facut codarea cu VCDS

Dar majoritatea vin codate ok

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Corect. Daca are cradle, pa. Bine, codarea acesta de regula este la modulele low, nu premium

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Va mulțumesc frumos, l-am luat și merge perfect, o întrebare mai am, când redau muzica nu apare numele melodiei pe ecran rns 510 am incercat YouTube Spotify și playerul telefonului, se poate face ceva?

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mă voi uita, dar are legătură cu asta? Mă gândeam să nu trebuie sa setez ceva din telefon?

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Are,altfel nu intrebam. Nu-mi place sa fac conversatii  de dragul de a conversa.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cod modul BT 7p6 035 730

Versiune SW navi 5238

Modificat de Mocanu_cosmin
Greșeală în text
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Buna seara! Recent am achizitionat un vw b6. Am un kit car parrot ck3100 si in cotiera  mufa auxiliar. Nu am magazia de cd uri dar am in torpedou o mufa de iphone, ipod  la ce foloseste?  

Ma scuzaţi daca am intrebat unde nu trebuia. 😐

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Este o unitate MDI. Poti monta  un cablu cu USB si poti conecta un stick cu muzica

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut am un rns 315 cu bluetooth 5n0 035 730D.pot conecta telefonul doar audio spoty YouTube  .telefonul  s10 lite. Ce soluție pot găsi sa meargă și apelurile.am vz ca modulul de sub scaun are și o întrare tip C.la ce folosește?am comenzi pe volan și ceasuri albe jetta 2011.mersi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Inlocuire modul cu o generatie mai noua. E o defectiune destul de des intalnita la modelul asta. 5N0035730D..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Referitor la cablurile care trebuie duse de la modul bluetooth la navigatie. Unde pot gasi papucii aceia ca sa nu umblu cu improvizatii ? Am incercat la toate magazinele din oras de la mine si nu au asa ceva.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Adelaida

Dezmembrari

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Reprezentanta, kit de reparatie fire.

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Buna ziua.

Am schimbat modul de bluetooth 5N0 035 730C cu modulul 1k8 035 730C am schimbat si nu stiu de ce nu gaseste masina.

Ma gandesc ca trebuie ceva cablu tras in plus sau ceva trebuie modificat.

Intrebarea este daca trebuie modificat ceva?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Tu ai citit ce ai scris?

Cine nu gaseste masina? Tu?

Banuiesc ca te poti conecta cu telefonul la modulul BT. Asta ptr ca fie e codat gresit,cu Cradle, fie nu l-ai facut vizibil. Citeste putin paginile anterioare,s-a discutat..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut ! As vrea sa schimb modulul 1k8 035 730 cu unul 3CO 035 730 B. Trebuie sa mai cumpăr ceva in afara de modul ? Cabluri sau adaptoare ? . Este vorba de un Passat cc 2009

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

3C0 sau 3C8?

Daca ai ceasurile albe si comenzi volan, va merge. Altfel,nu vei putea face pairing. Cablajul e ok.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!