Jump to content

Lupo

Arie de discutie pentru modelul Lupo


Subforum

  1. 217
    postări

222 subiecte de discuţie în acest forum

  1. Pictograme clima stinse

    • 5 replici
    • 2,3k vizualizări
    • 6 replici
    • 2,2k vizualizări
  2. Probleme senzor vilbrochen și suportul lui.

    • 0 replici
    • 2,2k vizualizări
  3. Radiator spart

    • 4 replici
    • 2,1k vizualizări
    • 3 replici
    • 2,1k vizualizări
  4. Lumini bord arse

    • 9 replici
    • 2,1k vizualizări
  5. Problema brat semnalizare

    • 14 replici
    • 2,1k vizualizări
  6. Inlocuire frane fata 239 cu 256

    • 7 replici
    • 2,1k vizualizări
  7. Probleme cu acumulatorul VARTA

    • 5 replici
    • 2,1k vizualizări
  8. Ulei Lupo GTI

    • 3 replici
    • 2k vizualizări
  9. Mâner ușa

    • 8 replici
    • 2k vizualizări
  10. Cilindru receptor

    • 4 replici
    • 2k vizualizări
  11. Probleme Electrice Lupo

    • 4 replici
    • 2k vizualizări
  12. Neoane pulse

    • 6 replici
    • 1,9k vizualizări
  13. Montare proiectoare pe Lupo

    • 5 replici
    • 1,9k vizualizări
  14. Ajutor restaurare lupo

    • 3 replici
    • 1,9k vizualizări
  15. Probleme semnalizare

    • 3 replici
    • 1,9k vizualizări
  16. ceasuri bord Lupo 3L

    • 4 replici
    • 1,9k vizualizări
  17. Probleme buzzer

    • 8 replici
    • 1,9k vizualizări
  18. Chopped lupo

    • 3 replici
    • 1,9k vizualizări
    • 1 replică
    • 1,8k vizualizări
  19. Mentenanta Lupo - motor 1.4 AUA

    • 5 replici
    • 1,8k vizualizări
  20. Instalare ceas apa / presiune ulei pe Lupo

    • 1 replică
    • 1,8k vizualizări
  21. Tambure Lupo 3L- compatibilitati

    • 5 replici
    • 1,8k vizualizări
  22. Ralanti la 780 rpm. normal?

    • 3 replici
    • 1,8k vizualizări
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!