Jump to content

Neoane pulse


ALEXIO
 Share

Postare recomandată

hello all. am vazut de curand fast and furious si am vazut la o masina neoanele undercar care, dupa parerea mea, dau un aspect mai sportiv al masinii :D. ma gandeam daca nu se gasesc neoane undercar care sa pulseze(ca in nfs underground 2 pentru cei ce cunosc :lol: :lol: ), nu sa fie aprinse non stop. am gasit in comert un controller care se conecteaza la cass si pulseaza neoanele dupa ritmul muzicii, insa eu nu vreau asa ceva..

aveti vreo idee pe unde as putea gasi?? thanks.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu vreau sa te descurajez, dar referitor la proiectul tau as vrea doar sa iti atrag atentia asupra catorva aspecte:

- zici ca ai vazut in NFS neoanele. Dar ai vazut si pe ce strazi mergeau aia? La noi cand o sa dai cu burta masinii de vreo piatra sau vreo bordura, s-ar putea ca neoanele tale sa nu se simta prea bine.

- pui pariu ca daca iesi noaptea cu masina in oras nu dureaza mai mult de 3 zile pana ti se va lua talonul? Abia te asteapta capetele de creta.

Am zis ca mai bine sa fiu eu ala rau si sa iti arat si aspectele negative.

Dar alegerea iti apartine, ca esti major si vaccinat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu se pune problema de spart neoanele... ca exista cu LED :Driver: si alea nu se sparg... dar nu stiu cat de "la moda" mai sunt neoanele. Exista modele care au 7 culori ce se pot schimba si au si telecomanda. Pretul e in jur de 100 si ceva de euro. Bafta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca pui de culoare alba sau galbena neoanele , tot se mai iau [...] de tine?

Modificat de hbogdan
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Orice lumina in plus, care nu este standard sau care nu apare in talon sau in vreun inscris RAR, este ilegala.

La fel se intampla si cu alte mijloace de avertizare sonora.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Parerea mea e sa nu strici masinuta cu neoane :icon_cool: Nu mai sunt de actualitate :blink:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!