Jump to content

Chopped lupo


emenzzi
 Share

Postare recomandată

Exista in Romania un atelier in care sa realizeze frumos coborarea plafonului cu vreo 10 cm?

Trebuie schimbate si geamurile sau pot fi taiate si slefuite (presupun ca nu) ? se fac la comanda?

Mai trec ITP?

Ar fi frumos ca cineva sa posteze o poza, eventual editata cu asa ceva.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

interesanta ideea ta... nu stiu cat de practica va fi pe un LUPO...

roti mari+talon mic+garda mica poate salveaza totusi situatia... si nu mai trebuie sa il tai... nici nu stiu daca face cineva aici operatia asta... poate vreun "nea Gica" la el in curte...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

interesanta ideea ta... nu stiu cat de practica va fi pe un LUPO...

roti mari+talon mic+garda mica poate salveaza totusi situatia... si nu mai trebuie sa il tai... nici nu stiu daca face cineva aici operatia asta... poate vreun "nea Gica" la el in curte...

cat de practica? in cazul meu (1,73m) am spatiu destul deasupra capului la care as renunta bucuros... pt pasageri, o sa se inghesuie...

"roti mari+talon mic+garda mica poate salveaza totusi situatia"... probabil ca o salveaza dar nu s-ar putea totusi compara cu un lupo "chopper-it"... parerea mea :icon_thumright:

nu stiu cat de futurista e ideea sau cat de futurista ar considera-o "nea Gica", modificata in curte nu are rost... ori atelier de tuning ori nimic!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

geamurile stiu ca se fac si la comanda undeva in tara... pe la Arad parca...

Te duci cu sablon si ei ti le fac...

Deci poti sa incerci... cauti pe net... gasesti ceva...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!