Jump to content

Cilindru receptor


bandi1
 Share

Postare recomandată

buna. stie cineva cam cat costa un cil.receptor de frana spate,la lupo? si cred ca si sabotii, banuiesc trebuie schimbati...cam cat costa?am lupo de o sapt. si deja sant dezamagit de vw....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Saboti de frana ... Pe Ferodo : 100 lei sau pe un alt producator : ABE -75 lei. Cilindrul receptor : TRW - 30 lei ; ABE - 20 lei

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mersi... nu a fost schimbat niciodata,si se incalzea,si ramenea putin franat...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

tot dezamagit am ramas... nu sa rezolvat problema,mai trebuie nu stiu ce stifturi si saibe noi..nu stiu de ce se lauda asa vw nurile... am avut si un new beetle, si tot multe probleme am avut cu el... imi pare rau de fiat punto,ca l am dat... tot din 2001 era,si nu avea nimic...benziona doar sa pun si gata.

Modificat de bandi1
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

am schimbat eu sabotii de frana la Lupo 3L.

la magazinele de piese, dupa certificat nu au putut sa-mi gaseasca piesa care trebuie. asa ca am descfacut, am masurat, am comandat.

s-a potrivit TRW GS8166 pentru Seat Arosa 97-00.

cilidrii de frana erau OK, dupa 11 ani si >140k km.

PS: bandi1, ai putea sa modifici titlul topicului in 'cilindru receptor frana spate Lupo 1L' ca sa fii mai precis. Din titlul "cilindru receptor" se poate intelege si cilindru receptor ambreiaj de exemplu.

Modificat de lmihaila
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!