Jump to content

Iepurașul furios - R20


c6t9

Postare recomandată

La folie este mai greu de spart geamul cu "bujia".:) Oricum cand este "foame" nu mai tin cont de nimic (folie, alarma etc).

Link către comentariu

Nu ma refeream la folie ca ingreuneaza vizibilitatea in interior ci la caracterul ei anti-efractie, stiut fiind faptul ca un geam cu folie daca e e spart cioburile nu se disipa, ci raman lipite pe folie, fiind foarte dificil sa fie inlaturate intr-un timp scurt. 

Link către comentariu

Asa cum lacatul la usi este pentru oameni cinstiti, la fel este si  folia pentru masini... 

Link către comentariu

Imi pare rau. Banuesc ca ti-au spart geamul pt a intrat... s-au luat amprente ceva?

Link către comentariu

Esti a 2-a persoana in 2 saptamani de la care aud ca a gasit masina sparta cu rcd/rns-ul luat. Se pare ca baietii sunt in plina campanie de colectare. Imi pare rau de intamplarea asta asta. Ti-a cam dat de lucru.

Bafta multa si sa auzim de bine!

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 4

Link către comentariu

Mda, aveti dreptate daca cineva chiar vrea sa o sparga nu-i va impiedica nici folia nici alarma. Insa sansele sunt ceva mai reduse, asta e parerea mea.

Link către comentariu

Imi pare rau sa aud de nefericita intamplare, din pacate e plin de asemenea animale. Mie mi-au taiat 2 cauciucuri acum doua nopti la masina inchiriata, probabil un retardat care are impresia ca locul public de parcare e al lui doar pentru ca e in fata blocului in care sta. Noi sa fim sanatosi, retarzii astia care fac asa ceva oricum nu vor face nimic in viata, e frustrant sa iti fie teama sa iti lasi masina si sa nu stii in ce stadiu o mai gasesti dar face si asta parte din fascinating Romania :)

Link către comentariu

nasol, ai facut upgrade, ai scapat de dracu(oglinzi) si ai dat de tasu(navi).

 

chiar nu-mi imaginam ca se fura asa ceva,

Link către comentariu

Un telefon la prietenu' care lucreaza la reprezentanta si obtin fix codul original de deblocare al aparatului. Parca era vreo 50 de lei bucata de cod...

Link către comentariu

E bine :)

 

Dacă se repetă, o vând și pe asta, nu mai iau nimic și dorm liniștit. Am eu destule pe cap și așa.

Link către comentariu

Au scos un antifurt pentru RNS. O tabla prinsa in suruburi de bord si cu un lacat. Parca navilock se cheama

Sent from my iPhone

Link către comentariu

Un telefon la prietenu' care lucreaza la reprezentanta si obtin fix codul original de deblocare al aparatului. Parca era vreo 50 de lei bucata de cod...

Sau asta.

 

Eu am luat rns510 ultima vers nou nout cu garantie din Polonia cu 999€

Imi aduc aminte ca pe pagina de pe site-ului polonezilor de la carsystems scria "We don't sell navigation units in Germany". (oare de ce?). Costau 999Euro - de vreun an nu mai vand pe site.

 

 

c6t9@ imi pare rau de ceea ce ai patit.

Foarte frumos R-ul.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!