Jump to content

Iepurașul furios - R20


c6t9

Postare recomandată

Eu n-am votat pentru simplul motiv că vin în măsura în care pot cam peste tot. Distanța nu e o problemă. O dată pe an nu o fi așa de mare efortul.


Pai din ce am vazut eu mai sunt asa(in afara de noi, Darian, TEFF):

 

1 negru

1 graphit

2 albe

3 rising blue

 

Gri sau argintiu nu "ezista" la noi. :)

 

De obicei sunt atent la trafic. Doar aud uite că ele există :D E ca la gagici, sunt atenționat că e ceva deosebit, dar le ratez în proporție de 90%.

Link către comentariu

Eh, nici 10% nu e deloc rau! Depinde de cate ori esti atentionat in total.:)

Link către comentariu

Eu n-am votat pentru simplul motiv că vin în măsura în care pot cam peste tot. Distanța nu e o problemă. O dată pe an nu o fi așa de mare efortul.

Pai din ce am vazut eu mai sunt asa(in afara de noi, Darian, TEFF):

1 negru

1 graphit

2 albe

3 rising blue

Gri sau argintiu nu "ezista" la noi. :)

De obicei sunt atent la trafic. Doar aud uite că ele există :D E ca la gagici, sunt atenționat că e ceva deosebit, dar le ratez în proporție de 90%.

Da,

Dar votul tau poate influenta balanta asupra locatiei de intalnire. Deocamdata totul e cam la egalitate

Link către comentariu

Am zis să nu decid eu unde să meargă lumea, dacă nu-s confirmat 100%. Unde e topicul ăla, nu-l găsesc.


Eh, nici 10% nu e deloc rau! Depinde de cate ori esti atentionat in total. :)

 

Rar de tot să văd eu ceva înaintea ei. De cele mai multe ori nu le văd nici după.

Link către comentariu

Tocmai am realizat că eu am cea mai pricăjită mașină.

 

Bag seama că Fusco citește forumul prin teleobiectiv, așa de mic scrie :10[1]:

Link către comentariu

Da, rățușca cea urâtă. Voi aveți mașinile deosebit de frumoase, curate, cu modificări, jante etc.

Link către comentariu

Da, rățușca cea urâtă. Voi aveți mașinile deosebit de frumoase, curate, cu modificări, jante etc.

:huh:

Ma duc sa ma culc...

Link către comentariu

Dar tu te plimbi ;)

Noi le tinem pe trotuar. Speram sa scada pretul benzinei si sa le si putem folosi.

Link către comentariu

Dar tu te plimbi ;)

Noi le tinem pe trotuar. Speram sa scada pretul benzinei si sa le si putem folosi.

+1

Link către comentariu

Sper, astea-s copilării oricum.

 

Dacă mă gândeam la 18, ce mi-e 18 ce mi-e 19 :10[1]:

 

Dar oricum sunt prins cu altele momentan. Și mă gândesc așa că n-am ce face cred.

 

Mă uitam azi cât de zgâriată este bara față. Dar nici nu cred că ar rezista o zi decât întâmplător. Sunt locuri unde ating dacă intru direct cu fața. Nu pot aborda din lateral peste tot. Cu bordurile am rărit-o, n-am mai atins una de vreo lună :8:

Link către comentariu

Eu am renuntat sa am grija de bara fata :)) e zgariata rau pe sub

Referitor la jante de 19". Am avut BBS RS-GT 19x8.5 cu suspensia magnetica oem. Am fost in UK, am dat si peste gropi, si nu am avut nici o problema. Evident nu poti sa treci peste liniile de tramvai cum treci cu X-ul.

Dar cu 18" sigur nu o sa dai gres.

Link către comentariu

:( Chiar in seara asta am dat cu ea intr-o bucata de asfalt ridicata. In statia de troleibus de la Leu. A fost cea mai puternica lovitura luata pana acum. Noroc cu scutul metalic...

Link către comentariu

Eu nu cred că am scut metalic. Oricum de câte ori m-am uitat, recent chiar, nu erau semne pe sub ea.

BBS-urile alea sunt jante din altă ligă. Numai fusco a reușit să distrugă câteva :p

Link către comentariu

In cazul meu nu rotile sunt de vina ci noua suspensie care este joasa momentan. Cand trec la rotile de iarna o voi ridica. Nu avem tara pentru masini joase.

Link către comentariu

Chestia e că mașina în sine la mine e mai joasă cu 17" decât cu 19".

 

Problema cu bara față o reprezintă și abordarea lor. Presupun că are efecte pozitive la viteze mari.

Link către comentariu

Dar tu te plimbi ;)

Noi le tinem pe trotuar. Speram sa scada pretul benzinei si sa le si putem folosi.
speranta moare ultima, eu tot astept sa scada majorarea temporara de impozite a lui boc
Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!