Jump to content

Masina mea,LWR-itza


Laurentiu_LWR

Postare recomandată

Laurentiu_LWR

Mi-a sarit un surub de prindere parca...si pe autostrada a atins de cauciuc si a frecat...cred ca are cam 3-4 ani...chiar azi ma gandeam sa imi iau si eu o contraripa buna :)

Link către comentariu

Moda culorilor la jante este trecatoare. Acum cateva sezoane era la moda roz, daca va mai amintiti.

 

Eu ase merge pe griul oem. Moda este trecatoare, oem arata bine mereu, mai ales ca masina este inchisa la culoare.

Modificat de virus
Link către comentariu
Laurentiu_LWR

Am timp sa ma gandesc pana pe 15...lupta se da intre OEM si Gunmetal...si vad ca parerile sunt la egalitate...2-2 :))

Btw...virus recomanzi gri desi tu le ai negre :))

Link către comentariu

Nu este masina mea in poza. Ale mele vroiam sa le fac negre sau Gunmetal dar le-am lasat griul de fabrica.

Link către comentariu

diferenta intre oem si gun metal...unul e un gri mai inchis. pare putin mai interesant cand e curata si bate soarele.

Link către comentariu

283134_10151408573293858_2066657770_n.jp        DSCN0614-1.jpg

 

DSCN0548.jpg

 

Pe argintiu arata bine gunmetal, pe negru... tine de preferinta personala...
 

Link către comentariu

Laur,poate facem si noi o intalnire maine seara in parcare la Brico Baneasa si poate ne adunam mai multi cu Bora sa facem si noi niste poze la ele si sa schimbam impresii,in orice caz,imi place maxim (maxim am spus) masina ta :D

Link către comentariu
Laurentiu_LWR

@Rave...pe argintiu arata chiar foarte bine...pe negru cum ai spus si tu...parca nu arata asa spectaculos...

@ Muale...chestia cu gunmetal e ca 4 motion din cate vad...oare merita pentru cateva luni pe an de soare si masina curata?:-))

@Laur...sa vedem ce program apare maine...sincer m-ar incanta...dar de ce baneasa si nu casa poporului?:-P

Sent from LWR-itza using Tapatalk

Link către comentariu

e prea central si prea aglomerat,parcarea din Baneasa e vesnic goala la Brico 

Link către comentariu
Laurentiu_LWR

E aglomerat ziua...eu tot trec pe la 10 seara si nu e asa aglomerat...

Sent from LWR-itza using Tapatalk

Link către comentariu

Rave, eu ma gandeam putin mai deschis decat alea din poze.

Laurentiu, eu as face si jantele de vara in culoare asemanatoare cu ce am pe table, imi place cum se vede.

Parcarea de la Auchan e goala in subteran si nu e la capatul lumii ca Baneasa :)

Link către comentariu

De care Auchan discutam aiaci pt ca de exp,Baneasa nu e la capatul lumii pt mine,si nu ar fi nici Auchan Militari,dar daca te referi la altul,atunci se schimba situatia :))

Link către comentariu

gunmetal flakes am vazut pe viu - si arata cel putin ciudat. Gunmetal simplu, sau culoarea originala.

Link către comentariu
Laurentiu_LWR

M-ar incanta si culoarea aceasta...ceva intre...

post-14266-13624789445895_thumb.jpg

Sent from LWR-itza using Tapatalk

Link către comentariu
Laurentiu_LWR

cea rosie nu este masina lui Borisache parca?un passat variant rosu...si jantele sunt facute home made la spray?

Link către comentariu

Se pare ca e masina lui, habar nu aveam...eu am gasit poza pe net :))

Link către comentariu
Laurentiu_LWR

Exact...ce am recunoscut-o:D

pana una alta i-am pus o intrebare si prietenului google...si mi-a dat rezultatele astea...

 

post-14266-0-35294600-1362510215_thumb.j post-14266-0-73452100-1362510215_thumb.j post-14266-0-06261100-1362510216_thumb.j

 

Pe negru parca le pune in umbra...le face mai urate...le ascunde...dupa care...un alb perlat...ar muri de invidie toti romanii cu Q7...si ajung la concluzia ca argintiul oem le scote cel mai bine in evidenta forma...si plus de asta...cum zicea un coleg...argintiul la jante parca nu se demodeaza niciodata...

Link către comentariu

Negru le "micsoreaza" nu le face mai urate...alb NU, o sa dea urat...argintiu, cum crezi tu...eu sunt de parere ca ar da f bine in culoarea din poza cu masina neagra ( pusa de mine ). Sunt strict parerile mele, acum tu le faci cum vrei tu  :D

 

 

edit: unele reconditionate post-69411-0-89847200-1362512322_thumb.j post-69411-0-38929400-1362512353_thumb.jpost-69411-0-42275800-1362513878_thumb.jpost-69411-0-13040200-1362513891_thumb.j

Modificat de ~LauR~
Link către comentariu

DSCF8096.jpg

 

Eu cred ca nu vor putea sa fie readuse la acelasi argintiu ca cele oem.

Link către comentariu
chinto_boss_ro

ALB clar, sau in  cel mai bun caz ai putea sa alegi intre un Alb galbui

Link către comentariu
Laurentiu_LWR

DSCF8096.jpg

 

Eu cred ca nu vor putea sa fie readuse la acelasi argintiu ca cele oem.

De unde ai poza asta...google e mai daruitor cu tine?:))

mai sunt si alte poze?eventual puse pe masina?

Link către comentariu

Daca vrei sa gasesti ceva il poti ruga pe George gaseste tot :))

Link către comentariu
  • Laurentiu_LWR pinned this topic
  • Laurentiu_LWR unlocked şi unpinned this topic
  • Laurentiu_LWR a deschis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!