Jump to content

Masina mea,LWR-itza


Laurentiu_LWR

Postare recomandată

Stii care e problema...eu stau foarte mult pe forum...si cu cat citesc mai multe...cu atat ma influenteaza mai mult...

La vremea aia mai toata lumea vorbea ca, Castrol nu mai are siguranta ca este facut in DE si ca ar fi contreafacut si etc...si se cautau alternative intre Rheinol si Ravenol...doua marci mai necunoscute de mine pana atunci...si Ravenol mi-a fost mai accesibil decat Rheinol si am mers pe asta...

Pe Ravenol scrie mare Made in DE...la fel cum m-a incantat si uleiul de cutie ca scrie pe el negru pe alb ca inlocuieste uleiul original...la fel cum ati inceput cativa sa schimbati o-ringurile de la injectoare si le-am luat si eu sa le schimb :))

Link către comentariu

salut , am citit asa din topicul tau ultimile post-uri , ai ceva tentinde ipohondrice in privinta masinii :)) , glumesc , sper sa nu te deranjeze remarca mea , numai bine

Link către comentariu

Nu ma deranjeaza...stai linistit...ai si tu un pic de dreptate :)) nu cred ca am schimbat vreo piesa cand a cedat de tot....majoritatea sunt constient ca au fost schimbate prematur...

Link către comentariu

M-am bagat si eu printre ei...undercover :)) daca nu ma primeau nu stiu ce faceam...ca am fost doar 2 bora la intalnire...or fi pe cale de disparitie? :))

Link către comentariu

Dat fiind faptul ca erau prea putine Bora la intalnire,te-ai aliat cu fratii vitregi....sau te-a convins Vali cu sticla de pe bord sa stai in rand cu noi?

post-56207-0-44855400-1359317471_thumb.j

Modificat de cristi_eftimie
Link către comentariu

Fiind frig afara trebuia sa fie ceva cu care sa se incalzeasca baietii :beer: :lol:

Link către comentariu

de cand am plecat de acasa mi-a zis sa stau langa el ca are ceva bun :))

acum pe bune....chiar nu ma asteptam sa mai intalnesc doar o singura bora...alex...te asteptam cu o prezentare a masinii :)

Link către comentariu

Maine dupa ce ies de la examen va voi onora cu o prezentare ca la carte :).Am tot zis ca o fac si mereu ma luam cu altele si uitam.Dar de data asta o fac :D

Link către comentariu

Astazi LWR-itza a primit cadou un amortizor nou la capota...alta viata :)) acum trebuie sa tin de ea cand ridic ca sare ca nebuna :))

Multumirile de rigoare lui GabiVvx pentru achizitionare si ajutor la montaj :D mare om...mare caracter :)

Modificat de Lawrentzyu_86
Link către comentariu

350 nm, ce marca, ce bani?

eu le-as schimba la portbagaj dar mi-e frica de faptul ca toate-s negre... :(

Modificat de Muale
Link către comentariu

Magneti-Marelli la 60 ron...

De ce iti este frica?asta care l-am luat este negru...

Link către comentariu

Aaaa...pai se rezolva...mie mi-a zis daca vreau sa mi-l schimbe...sa imi aduca cromat cum aveam...dar nu l-am mai schimbat...functioneaza foarte bine...nu ma deranjeaza...o sa le schimb si pe alea de la portbagaj cu negre si gata...sunt toate la fel:D

Link către comentariu

De toate pentru toata lumea nu...? :)))

Nu ma deranjeaza asta negru...daca ma gandesc bine cand ridicam capota imi sarea in ochi amotizorul ala stralucitor...acum poate imi atrage atentia altceva :))

Link către comentariu

cred ca asa sunt ale mele...nu e crom, seamana cu "brushed aluminium". imi plac si cativa m-au intrebat daca le-am slefuit eu :)

Link către comentariu

si acum nu-ti ramane decat sa ta asiguri mereu, ca ai bine inchisa capota.... altfel, o sa ai frana aerodinamica.... :lol:

Link către comentariu

da...da... :lol: daca se sprijina cineva pe capota ta, tu o deschizi.... si il lansezi in spatiu....

Link către comentariu
  • Laurentiu_LWR pinned this topic
  • Laurentiu_LWR unlocked şi unpinned this topic
  • Laurentiu_LWR a deschis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!