Jump to content

Proceduri VCDS


Seby19
 Share

Postare recomandată

Salut, stiu ca sunt offtopic dar nu am gasit in altaparte unde sa postez si am sat si search ;) in etka 7.3 ce valuta arata la preturi ca eu nu inteleg deloc, apoi cand te uiti la pret, imediat dupa el scrie o litera, ba un F, ba un A, R etc

Se poate schimba valutele sa le vezi macar in euro?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

post-16740-0-62771600-1360419224_thumb.jPot schimba cu VCDS sa nu mai apara viteza in MPH sau sa schimb informatia? Cel putin sa o fac sa apara in KMH? 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da, se poate - vezi la MFD unde ai Units si de acolo schimbi. Cu VCDS-ul vezi pe instrumente.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu stiu ca pot schimba singur din setari cu comenzile de pe volan acel kilometraj sau cum se numeste. se paote activa sau dezactiva

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si Mihai(pronet) nu a zis acelasi lucru?Sau mai corect i-a spus ca are doua posibilitati, din CB  sau cu interfata.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca te uiti mai atent am postat amandoi odata ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sunt la masina si la MFD Units nu am decat TEMPERATURE si CONSU./DIST. Puteti detalia procedura cu VCDS?

Modificat de vento-fan
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am reusit pana la urma sa fac sa arate gradele acolo, era bifat Alt.speed dis. 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sall, se poate sa mi spuna si mie cnv cum fac sa se aprinda stopurile de pe portbagaj?ms

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

simplu: montand led-uri sub plasticul transparent ;)

Modificat de DonzDonz
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Alex, nu sunt leduri in stopurile de pe portbagaj, trebuie montate.Vezi la anunturi, sunt doi colegi care se ocupa.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mi s a parut ca sunt...adica la partea transparenta a stopului,....d aia intrebam, ms d raspuns

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

aveti idee daca se poate face blinku de la semnalizare sa fie mai lung? cind dau numai impuls la maneta, ma refer.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Adica sa dea mai mult de 3 semnale? La Passat nu se poate.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut, stiu ca sunt offtopic dar nu am gasit in altaparte unde sa postez si am sat si search ;) in etka 7.3 ce valuta arata la preturi ca eu nu inteleg deloc, apoi cand te uiti la pret, imediat dupa el scrie o litera, ba un F, ba un A, R etc

Se poate schimba valutele sa le vezi macar in euro?

Nu ma poate ajuta si pe mine nimeni? :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

OT. Posteaza si tu o imagine ca sa intelegem.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salutare...procedurile vag-com descrise aici sunt valabile si pt vag.com 409.1 ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In maintenance/ini editor/general/country settings

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Marian a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!