Jump to content

S K F - ul


F l o r i n

Postare recomandată

  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • F l o r i n

    198

  • C o s m i n

    18

  • Cosmin_TDI

    14

  • Muale

    14

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bravo Florin arata super, o intrebare am , in cazul in care ai hu after market deasupra informatilor despre consum nu v-a mai aparea nimic gen Trak1 sau postul de radio ?

Link către comentariu

nic....din pacate. Zona aia ramane strict rezervata pentru averizari.

Modificat de F l o r i n
Link către comentariu

Sunt tot felul de adaptoare pentru asta. Acolo poti monitoriza inclusiv temperatura uleiului. :icon_cheesygrin:

Link către comentariu

Sunt tot felul de interfete, etc.... eu ma refeream in varianta stock, nu poate altceva.

Link către comentariu

Interesant , nu stiam ca exista interfata pentru treaba asta. Am sa ma documentez sa vad ce gasesc.

Link către comentariu

Pe kufatec este interfata pt temp ulei, boost etc cu afisaj pe BC.

Arata f bine, felicitari!

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

Asta numesc eu tuning fin :icon_thumright: . Teoretic merge pe orice VW/Audi ?

Cate functii pot exista, inclusiv snake :)), dar cum oare se controleaza serpisorul?

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

cu mana...... :lol: Din butoanele de la maneta de BC. Exista o lista cu instrument clusterele compatibile.

Link către comentariu

Deci toata interactiunea se face cu cele 2/3 butoane de pe maneta din dreapta?

Care este pretul pt asemenea jucarie?

Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk

Modificat de Muale
Link către comentariu

How to order

The FIS-Control can be ordered using the following button or via email. The price is 150 Euros. Payment ist possible via PayPal or bank transfer (please request the bank account via email)

pixel.gif

Free shipping worldwide. There is a one year warranty for the FIS-Control. Free support via email. Four weeks mony-back guarantee if you are not satisfied by the FIS-Control or if the FIS-Control is not 100% compatible with your car.

Link către comentariu

Se stie..... :icon_redface: doar ca mai am multe in vedere....sa vedem care sosesc primele...

-inlocuirea ECU cu unul EDC15p+ - care e in casa, dar nu am apucat sa-l urc pe masina

-bare de plafon cromate

-...multe, dar nu-mi aduc aminte acum....

Link către comentariu

La mine WELCOME nu apare decat daca astept sa se stinga display-ul si dupa aceea sa pun contactul. La tine tot asa e?

Link către comentariu

Florine,

Vad ca ai facut masina sa vorbeasca dar n-o asculti. Baga-i niste motorina. Nu vezi ce frumos iti zice "Please refuel"?

Link către comentariu

Are....dar am mers cu ea pana la rosu....sa ma bucur si eu de grafica maxidot-ului... :icon_redface:

Asa e - minidot-ul de pe SKF a ajuns la Tiesto.....dupa ce i-am transformat dump-ul in unul pe benzina...

Pavel, ma uit pe dump-ul tau si daca nu e cum trebuie, ti-l modific si ti-l pun pe mail

L.E. - m-am uitat pe dump-ul tau si e in regula..... La mine cum ai pus contactul, apare Welcome...dupa care intra in BC, in cateva secunde.

Modificat de F l o r i n
Link către comentariu

Nimic - sunt diferente mari de hardware....din pacate.

Link către comentariu

f frumos nebunache....

nu ma uita cu adaptarea pt climatic :) si farurile

nu mai scapi de mine ...sunt patrunsi de acelasi virus :))

Link către comentariu

Asa un welcome......

post-30007-0-62844200-1327332894_thumb.j

Modificat de F l o r i n
Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!