Jump to content

S K F - ul


F l o r i n

Postare recomandată

am vrut sa zic "ca dracu'" dar am zis ca ne amendeaza CNA-ul. acuma pe bune , b6 e cam g@y.

LE : orice ar fi sunt sigur 100% ca o sa fie tot VARIANT :D

Modificat de john_skoda
Link către comentariu
  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • F l o r i n

    198

  • C o s m i n

    18

  • Cosmin_TDI

    14

  • Muale

    14

Top Posters In This Topic

Posted Images

hai ca e bine...inca un pas spre noua masina.

nu trebuie sa te intristezi ca ai dat-o pe cea veche...bucura-te cat ai folosit-o si poate o va aprecia si noul proprietar (i-ai povestit de forum?); bucura-te si gandeste-te la noua masina,la ce i-ar lipsi si ce poti modifica la ea...sa fie pe placul tau mai mult decat SKF.

dupa ce o sa o iei vei face fara sa vrei comparatie cu fosta: trage mai bine,ii lipseste incalzire in scaune,are alt miros...nu stiu?sunt diferente pe care le vei sesiza,cele placute te vor bucura si celelalte isi vor gasi rezolvare,sunt sigur.

spre ce te indrepti? b6, b5.5? diesel? poate 4motion...

daca e b6 si eu sper sa nu fie variant;la fel ca golf 5 -arata foarte urat. cele mai vechi au alta forma,mai frumoasa :)

Link către comentariu

este si parerea mea!! :emthup: !

multa bafta in noua alegere,desi nu inteleg cum si de ce te ai despartit de frumosul skf-1:)!asteptam vesti!

Link către comentariu

Frumoasa descriere a momentului de "ramas bun",sper ca momentul de "bun venit" sa nu fie mai prejos !

Link către comentariu

Doar de plictiseala.... deja am modificat la el tot ce am vrut... acum era banala.... nu prea mai aveam ce sa-i fac.

Chiar daca sa dezamagesc pe unii dintre voi, masina e cam 95% sanse sa fie Variant - ca imi trebuie. Am familie si mai bagi o bicicleta, o trusa de scule, etc... altfel e cu Variantul.

Diesel o sa fie si common rail.

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!