Jump to content

S K F - ul


F l o r i n

Postare recomandată

Frumos Florine bravo!

Tare asta cu masinuta nu stiam ca exista variant si berlina , nu am fost atent la asta.Daca clusterul are berlina se poate schimba sa se puna variant :D ?

Sigur ca da. Plus ca e mai frumoasa, e mai mare....

Vali - multumesc !

Link către comentariu
  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • F l o r i n

    198

  • C o s m i n

    18

  • Cosmin_TDI

    14

  • Muale

    14

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

frumos frumos,florine.1000 de puncte.

din ce in ce mai mult imi creste pofta de a achizitiona un 4 motion rablagit,si sa pun pe el tot ce e pe a mea.te ai gandit la varianta asta?

Link către comentariu

De multe ori...chiar m-am gandit sa imi aduc un B5,5 Highline 4Motion, din Anglia si sa il transform si sa ii fac actele pe recarosare, cu al meu.... in schimb imi e urat de transformare....

Eventual din Germania - ca sa nu il mai transform - si sa fac recarosare cu al meu - doar ca nu m-am documentat ce presupune recarosarea....

Link către comentariu

Am senzatia ca trebuie platita taxa de inmatriculare pe caroserie donatoare(ma refer la masina introdusa in tara din exterior),ca si cum se inscrie o masina normal.Nu sunt foarte sigur...dar trebuie verificata bine problema.

Link către comentariu

In cazul asta,nu-i nicio scofala.... mai bine o vand si imi caut un 4Motion, 2004-2005

Modificat de F l o r i n
Link către comentariu

pai de ce sa platesti taxa de inmatriculare daca tu practic nu pui masina respectiva in circulatie? o aduci pe platforma, ai bagat-o intr-o curte si la revedere, masina aceea nu va circula pe strada vreodata. e ca si cum ai aduce piese de afara. eu asa vad situatia

Link către comentariu

Salut Florin... imi cer scuze, nu te-am observat vineri, noroc cu tine ;)

Ma gandeam cum sa ajung cat mai repede la Kafland - Barbu Vacarescu

Link către comentariu

Eu te-am detectat usor... intai farurile mi-au atras atentie, dupa care numarul. O saptamana usoara !

Link către comentariu

...si inca un upgrade - inca ceva de B5.5... spre Highline

Bare1.jpg

Bare.jpg

Modificat de F l o r i n
Link către comentariu

O poza cu ele montate? Poate faci si un DIY pe romaneste ca alea de pe passatplus.de sunt cam greu de tradus.

Link către comentariu

Ai dreptate... doar ca am ajuns tarziu aseara .... si nu am avut timp. Altfel, cred ca erau deja pe masina..... :icon_redface:

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

cateva poze facute ieri, in graba. Am reusit si eu sa-mi montez Kenwood-ul DNX 7220, sa-i conectez camera pe mers inapoi si restul.....

20120303_174537.jpg

20120303_174527.jpg

si o poza la gard....

20120303_174455.jpg

Asa era acum ceva timp... cateva luni in urma...

MFDsivolan1.jpg

si pe la inceputuri

http://imageshack.us/photo/my-images/197/sany8105.jpg/

... parca am avansat un pic....

Link către comentariu
Laurentiu_LWR

arata intr-un mare fel:D

sa o folosesti cu placere:)

Link către comentariu

cat a costat? banuiesc ca nu ai dat 50 de milioane pe una noua

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!