Jump to content

My new Scirocco


robi_zet

Postare recomandată

Pai costa 1000 diferenta intre cel normal si cel Performance, acum nu am idee cat costa sa iti pui aceleasi frane dupa...

Link către comentariu

pachetul performance are diferential blocant, numai ala face pe putin 1000euro aftermarket.

Link către comentariu

Azi i-am prelungit ITP-ul pt inca 2 ani. Am fost prima daca prin zona Catelu iar acolo nu am putut sa il fac ca nu se gasea seria de la motor si baiatul de acolo nu voia sa se riste... am fost in alta parte prin centru 120 de ron. Din ce mi-a zis baiatul de acolo cica roata stanga/fata merge putin infranata gen ii arata pe acel monitor 80 stanga si dreapta era 20 la valori  dar cand a pus si rotile din spate la fel.... cred ca era de vina standul lui. Mai mi-a zis ca o sa imi cada sonda lambda ca cica nu era in parametri arata undeva 1.3 uneori 1.6 si cica normal era 0.9-1.3 maxim, nu stiu exact la ce se refera aceste valori. Cert e ca difera de la statie la statie in prima nu mi-a zis nimic ca ar avea vro probleme tehnice la primul mi-a dat franarea 75% iar la asta i-a dat 45%.

Modificat de robi_zet
Link către comentariu

Am pe la ora 14 s-a gandit un domn cu o Toyota sa intre in mine. Avarii bara spate zariata, o sa vedem luni daca mai e si altceva.

Modificat de robi_zet
Link către comentariu

Daca era o doamna mai intelegeam, pe mine erau sa ma pocneasca azi doua, nu una.

Modificat de cogdao
Link către comentariu

si pe mine unu:))))deci sa le facem la astia un club si o zona ca sa stim pe unde sa ocolim

Link către comentariu

Mi-a zis zis ca  se uita dupa pietoni  :dry:  Tipu era din Galati si in timp ce ma pregateam sa facem intelegerea amiabila vin doi tovarasi de-ai lui care incercau sa ma vrajasca ca o sa iasa la polish... La care eu nu iese... cum asta ma ocup :)) (defapt nu am nicio treaba) i-am inchis gura direct,  

Modificat de robi_zet
Link către comentariu

Eu am facut ITP-ul in martie intr-o sambata la autocobalcescu pe splai, in 15 min am rezolvat fara nicio pb.(taxa 90 ron) cu programare(in cazul in care n-ai rezolvat). bafta!

 

:) Am vazut dupa ca ai rezolvat!my bad

Modificat de flo86gyf
Link către comentariu

Bad post!

Modificat de vali_devill
Link către comentariu

mergi la politie, nu mai face amiabila.

eu sunt patit, nu mai fac vreodata asa ceva!

Link către comentariu

Deja am facut. Imi fac pe casco cu regres. Am facut dosar tot, dupa Paste o bag in service.

Send from my Sony Xperia S

Link către comentariu

Curatenia de Paste :)

Send from my Sony Xperia S

post-42557-13675050155929_thumb.jpg

Link către comentariu

Prima data am crezut ca e o piatra...

Send from my Sony Xperia S

post-42557-13679111037761_thumb.jpg

post-42557-13679111153164_thumb.jpg

Link către comentariu

Si eu gasit unul infipt adanc in cele de iarna...curg suruburile din masini :))

Link către comentariu

Ehe....un prieten cu un GTC a prins intr-o noapte o potcoava de cal :)) Tot tragea de ea si nu se mai termina :))

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!