Jump to content

My new Scirocco


robi_zet

Postare recomandată

Arata bini di tat' . Sa le folosesti cu placere. Ca si cauciucuri tot pe nankang ai mers ?

Link către comentariu

Va multumesc :) dar hai sa va povestesc ce am patit cu aceste jante..

 

Le-am montat la Autosoft Dudesti si primul lucru care l-am facut a fost sa ii zic baiatului care s-a ocupat de mine sa aibe grija sa nu le zgarie... au montat trei jante iar la a patra janta "inevitabilul" s-a produs. A venit un superior si mi-a dat doua variante, ori imi schimba janta ori imi da 20% reducere la manopera.... fara discutie am ales janta noua.

Se pare ca si ei aduc aceste jante... dar pe stoc erau doar cu et35... deci se fabrica si et35 nu doar et45, iar din cauza aceasta m-am ales cu un set de jante et35 (numai trebuie sa cumpar distantiere),

Am ales sa pun valve ascunse care din punctul meu de vedere merita.

 

@dudulik tot pe nankang ns2 am mers

 

Tot azi mi-au ajuns si covorasele High Line dar nu le-am pus pana nu spal masina interior-exterior.

Link către comentariu
Laurentiu_LWR

Se pare ca inca sunt probleme acolo...si mie mi le-a zgariat acum 3 ani...

Interesanta oferta....sunt curios cine ar fi acceptat 20% reducere la manopera :))

Link către comentariu

Da mi se par destul de ok gumele nankang. Aveam deja 2 bucati cumparate si nu avea rost sa cumpar un set nou cu ceva mai premium :)

Modificat de robi_zet
Link către comentariu
Se pare ca inca sunt probleme acolo...si mie mi le-a zgariat acum 3 ani...

Interesanta oferta....sunt curios cine ar fi acceptat 20% reducere la manopera :))

Acolo le-am pus și eu și nu au fost probleme.

Link către comentariu

Foarte bine Gabi, chiar isi face treaba uleiul Swag. 

Link către comentariu
Si cei de la Autosoft nu au zis: "sefu', aveti o janta stramba, le indreptam?" ?

La BMW le verific mereu pe cele de 19 și n-au spus niciodată ceva. E drept că mă duc la ei de mulți ani.

Link către comentariu

Cum adica SH? Eu ma refeream la ceva mai bun, dar nou...cauciucuri sh nu cred ca isi pune cineva

Link către comentariu

Am avut si eu Nankang si s-au comportat la fel de bine ca Dunlop-urile si Michelin-urile pe care le-am mai avut.

Nu ai nevoie de cauciucuri performante daca nu le duci nici macar la 50% din ce stiu ele sa faca...

 

Arata foarte bine masina! Pacat de plafonul ala ca n-ai avut bani sa-l termini... Dar lasa ca faci tu rost!

Link către comentariu

Eu am luat gumele astea dupa review-uri. Si din ce m-am interesat sunt cele mai bune pret/calitate. Cei 75000km iau facut 75% in bucuresti si nu vedeam rostu sa platesc peste 800 euro pt niste cauciucuri care nu o sa le folosesc niciodata la potential maxim.

Pe langa asta eu am o dimensiune mai ciudata fata de alte hothachuri 235/40/18

Razvan luna viitoare o sa ii vopsesc special pt tine :lol:

Send from my Sony Xperia S

Modificat de robi_zet
Link către comentariu

Asta e buba, dimensiunea.

 

700€ costă un set de Asymmetric 2.

 

225/40/18 sunt cu vreo 150-200€ mai puțin.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!