Jump to content

My new Scirocco


robi_zet

Postare recomandată

Goarna este f scumpa noua..adica aproape 600lei...chiar nu ii merita. mai bine cauti in dezmembrari una..eu am intampinat aceasta problema, s-a scurs acumulatorul si acidul a corodat cablajul goarnei. Am luat din dezmembrari cu 50 de lei una SH ...sper sa am noroc :))

Link către comentariu

Foarte mari diferentele... Bara la mn ajunge pana in buza la cutie iar pragul e si mai jos...

Send from my Sony Xperia S

Tie iti sta asa jos acum pt ca ai anvelope 215/45 R17. Cu cele de 235/40R18 se va ridica masina cu 10mm, ceea ce nu e neaparat un lucru rau :D

Link către comentariu

Pe 1 martie o sa schimb rotile de vara, am sa ii fac un detailing exterior. Pana una alta maine intra la vopsire bara fata din nou :)

Send from my Sony Xperia S

Link către comentariu

Si maxima zilei :D

Stateam la semafor langa o statie de tramvai si erau niste "baieti" si il aud pe unu 'frate ce terminat... Nu a avut bani sa isi faca tot plafonul negru' :)) ca sa il fac de caca inainte sa plec deschid trapa :))

Send from my Sony Xperia S

Modificat de robi_zet
Link către comentariu

Nu imi place sa am plafonul full negru si plus de asta nu o sa ma mai pot amuza pe seama altora :))

Send from my Sony Xperia S

Modificat de robi_zet
Link către comentariu
Laurentiu_LWR

Hai recunoaste ca nu ai bani :))

Cum se mai comporta uleiul din cutie?:)

Link către comentariu

Pana acum e ok mai ales ca au crescut temperaturile. Tu l-ai schimbat?

Link către comentariu
Laurentiu_LWR

nici pana acum nu l-am schimbat...:)) m-am tot luat cu alte treburi...si mai adun una alta...sa nu ma duc la service doar pentru asta...

Link către comentariu

salutare. nu ai montat inca jantele? sunt si eu interesat de ele si sunt curios cum arata pe masina...

Link către comentariu

Inca nu le-am montat mai trebuie sa mai dau comanda de doua cauciucuri. Pe la sf lunii cred ca le pun.

Send from my Sony Xperia S

Link către comentariu

Off topic.

Am gasit pe la bunici o scrumiera Peco de acum 30 de ani.

Ce uleiuri 10w30, 20w40.

Send from my Sony Xperia S

post-42557-13628319657676_thumb.jpg

post-42557-13628319738513_thumb.jpg

post-42557-13628319831616_thumb.jpg

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!