Jump to content

Tuning pentru 9N si 9N3


cosmin1012
 Share

Postare recomandată

pai sincer .. e in jur de 200 de euro volanul si mai dai si pe capac inca ceva ..si sunt chiar foarte multzi bani ptr un volan ... de banii astia mai bine iei altceva :cool:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

capac 90 de euro cam asa..stiu ca polourile facute dupa 2007 au volan in 3 spite. ce mi-as dori si eu unul!!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ce piese cauti?

nu am gasit piese bune la dezmembrari la noi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ma refeream la discutia de mai sus si in general daca sunt preturi la piese mai accesibile sau sunt la fel de scumpe..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cred ca sunt mai ieftine dar nu tot timpul se gasesc.eu stiu un atelier pe la mihai bravu.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pentru doritori de tuning exterior imi vand bodykitul In tuning pt 9n3 original si unic in romania. pt mai multe detalii 0722.59.49.64

Multam pentru informatii nu e pe gustul meu si nu as da banii aia pe el :cool:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

niste poze sa vedem si noi despre ce este vorba?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

As vrea si eu sa-mi vopsesc consola centrala de pe bord ca mi s-a cam zgariat cand mi-au montat stimabilii electricieni CD-playerul. Stie cineva ce vopsea trebuie si cu ce trebuie tratat plasticul inainte de vopsire pt a nu se coji vopseaua dupa 2 luni? De asemenea mai am o rugaminte, daca stie cineva unde pot gasi marker cu vopsea pt corectare zgarieturilor?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ca modificari frumoase pt Polo ar fi dupa parerea mea: tempomat, BC eventual cu maxi-dot, navigatie in consola, faruri cu angel eyes, o grila sport fara emblema, jante si cam atat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

EFlavius daca afli sa-mi zici mie te rog.. eu vreau sa=mi fac Alu-look :) cum este la GTI ..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu va plac si stopurile cu LED? ar arata f misto un polo cu dotarile mentionate anterior dar un BC cu maxidot cum se pune? se schimba tot ca si eu vreau dar nu stiu cum

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

bord computer cu display mare cu pixeli rosii

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu va plac si stopurile cu LED? ar arata f misto un polo cu dotarile mentionate anterior dar un BC cu maxidot cum se pune? se schimba tot ca si eu vreau dar nu stiu cum

se schimba cu totul, toate ceasurile, dar sincer nu merita investitia este foarte scump si mult de lucru senzori temp.... recipare cheie etc.

sa iti fac putin s... rece uitate la astea ca sigur iti plac

http://www.polo9n.info/gti.html

PS. si mie

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Se poate pune...si-a montat cineva pe un polo si arata foarte frumos...cauta prin topic-uri;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu am cautat prin toate topicurile si nu am gasit nimic .. daca gasesti te rog sa-mi aratzi si mie . MS

@ nicuiry ... partile de gti de pe site-ul care l-ai dat , cel din dreapta este pretul sau cum ca nu inteleg ...

poate aduce cineva piese de pe site-ul acela .. sau cum se procedeaza ..

de exemplu vreau "Scrierea spate "GTI" crom cod 6N0 853 675 739 .. cu cine pot vorbi sa mi-o aduca?

Modificat de BoCo
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

din pacate nu exista kilometraj gti pentru diesel. pentru cei care au pe benzina e tare de tot

ma gandeam la niste praguti de gti simplu. sunt interesante si ar arata bine pe poloul meu alb

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

poti face rost de alea cosmin ?

de ce e pe siteu ala potzi face rost de orice?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu stiu exact la ce site te referi. ebay? daca e ebay atunci da

la postul cu www.polo9n.info/gti.html sunt preturile de dealer din germania

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu am cautat prin toate topicurile si nu am gasit nimic .. daca gasesti te rog sa-mi aratzi si mie . MS

@ nicuiry ... partile de gti de pe site-ul care l-ai dat , cel din dreapta este pretul sau cum ca nu inteleg ...

poate aduce cineva piese de pe site-ul acela .. sau cum se procedeaza ..

de exemplu vreau "Scrierea spate "GTI" crom cod 6N0 853 675 739 .. cu cine pot vorbi sa mi-o aduca?

pe site iti da codul produsului si pretul acum nu stiu pretul cat de actualizat este

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

asa e. preturile la noi au crescut din cauza cursului valutar

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!