Jump to content

She's The One! Octavia 2 TDI


Calin

Postare recomandată

Spoilerul este ok in schimb farurile nu prea imi plac; :coffee_lol:

To Calin: repede ai postat poza ;) nu iti mai dau altadata . Glumeeam . Abia astept sa inceapa sa se fabrice

Link către comentariu

Grila fata e gen GT.

New pict :P

in 2 roate, offroad :D

post-13747-1243246376_thumb.jpg

post-13747-1243246381_thumb.jpg

post-13747-1243246387_thumb.jpg

Link către comentariu

:D n-as mai face asta. Nu ai atins, acum fiind mai joasa?

Link către comentariu

Mi-a atins putin dar doar in lateral la prag :D

Link către comentariu

adevarul e ca au inceput sa imi placa si mie jantele :( :P :D

Link către comentariu

hehehe. Hai ca va convertesc pana la urma :icon_thumright:

Am vazut ca tu ai PDG, ce-i drept.. cu PDG nu dau bine.

Link către comentariu

am incercat vine aiurea, si nu am de gand sa ii schimb suspensia.

dupa umila mea parere, jantele tale vin chiar si mai frumos decat cele originale.

nu facem schimb de masini? :icon_cool: :D

Link către comentariu
(...)

New pict :biggrin:

in 2 roate, offroad :biggrin:

N-ai avut mila de ea :wub:

Eu n-as mai incerca asa ceva cu asa masina :)

Link către comentariu

nu stii ca vrea sa o schimbe pe viitor? incearca de toate cat mai are timp :icon_thumright: :))

Link către comentariu

Mie nu prea imi place Skoda, asa in general, dar aceasta Skoda a lui Calin pune in fund toate Golf-urile pe care le cunosc eu si care imi plac. :D

Felicitari pentru tot ce ai facut pentru aceasta masina. Esti un adevarat exponent al pasiunii auto. :P

Referitor la imaginea de mai jos, careia i-am din nou un mic up-load, as avea nedumerire. Iti merg comenzile pe volan? Iti apare menu-ul audio pe BC+? Iti merg butoanele pentru volum de pe volan?

Cam multe intrebari. Te rog sa raspunzi cand vei avea timp.

Bafta!

post-24248-1243336739_thumb.jpg

Modificat de Cily
Link către comentariu

Imi permit sa fac afirmatia ca e cea mai frumoasa Skoda Octavia 2 vazuta vreodata :rolleyes:

Link către comentariu
Publicat (modificat)
Mie nu prea imi place Skoda, asa in general, dar aceasta Skoda a lui Calin pune in fund toate Golf-urile pe care le cunosc eu si care imi plac. :D

Felicitari pentru tot ce ai facut pentru aceasta masina. Esti un adevarat exponent al pasiunii auto. :huh:

Referitor la imaginea de mai jos, careia i-am din nou un mic up-load, as avea nedumerire. Iti merg comenzile pe volan? Iti apare menu-ul audio pe BC+? Iti merg butoanele pentru volum de pe volan?

Cam multe intrebari. Te rog sa raspunzi cand vei avea timp.

Bafta!

Salut, da merg comenzile volan, imi apare si meniu`l pe BC dar daca intru in el nu pot sa mai ies :( decat sa deconectez aparatul de la mufa masinii...

Adrian, merci :cool:

Edit: uitasem ca azi am implinit 70.000 Km :)

Iata si dovada ;)

post-13747-1243354898_thumb.jpg

post-13747-1243354915_thumb.jpg

Modificat de Calin
Link către comentariu

Sa te tina mult si bine pana mai pui un zero in coada :icon_cheesygrin:

Chiar mi se pare una dintre cele mai frumoase Octavii pe care le cunosc.. (mai imi place una mult de pe forum..cea cu frane MTM,tot alba :"> )

Link către comentariu

Hai la multi mai multi km Caline ... Daca in inca 70 de K nu o transformi in nava spatiala mare minune. :)

Link către comentariu

Eu tin sa precizez si sa-ti reamintesc ce masina ai: Skoda, si nu ARO :)

In rest, baga mare :)

Link către comentariu

Pai si ce vroiati mai? S-o iau in brate sa trec dambu?:)

Link către comentariu

Pai in fond..ca o iei pe unde ai luat-o tu sau o iei pe Democratiei in Ploiesti cam tot aia e..tot te doare sufletu si iti vine sa o iei in brate..

Link către comentariu

Iti merg toate comenzile sau doar cele doua pentru volum si cel de "mute"?

Modificat de Cily
Link către comentariu

Vezi ca are cineva pe forum jante pe 18 originale de O2 vRS de vanzare... Daca tot e un vRS wannabe... macar fa-o pana la capat! :icon_thumleft:

Link către comentariu

Cilly - singurele care nu functioneaza sunt cele de derulat (cele de pe stanga) - restu merg toate

Rave - am si eu un set de jante de RS pe 17, dar sunt mult mai misto astea :icon_thumleft:

Link către comentariu

Pe 18, nu pe 17. Dar e masina ta... tu esti seful! :wub: Arata bine masina si cred ca ar da mai bine cu cele de vRS. Bine, asta e parerea mea...

Pot sa-ti sugerez un upgrade de frane la cele de vRS? E si practic si estetic!

Link către comentariu

Pai si ai idee de ce nu imi merg mie? De la DVD-player sa fie? Sa nu fie ceva conectat bine? Deci, comenzile de pe volan sunt recunoscute de calculatorul coloana volan pentru ca pot intra in menu-ul de la BC+. Modelul de DVD player pe care il am este cel din poza. Cei de la care l-am luat "pana la urma" si pe care ii stii, au spus din momentul in care l-am luat ca e compatibil cu comenzile pe volan. Daniel, pe care il stii, spune ca in principiu ar trebuii sa mearga cele pentru volum si cel de "mute".

post-24248-1243421803_thumb.jpg

Link către comentariu

Felicitari pentru toate modificarile facute. Arata foarte frumos :ceuameni:

Modificat de Tavy81
Link către comentariu

Cily - ai id`u meu de mess... hai sa vb acolo despre navi pls

Octavian merci mult :ceuameni:

Link către comentariu

Ok Man. O sa vorbim detaliat pe messenger cand vom putea amandoi despre navigatie.

Repet, Skoda ta este singura pentru care as renunta la Golful meu in cateva secunde. :ceuameni:

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!