Jump to content

She's The One! Octavia 2 TDI


Calin

Postare recomandată

Daca tot i-ai facut aproape tot ce se putea face propun un pas mare dar de mare efect.. Revopsirea totala intr-un alb perlat..pun o poza cu un non-VAG sa-mi spui ce parere ai..atunci ar fi dementiala..

post-20287-1242075567_thumb.jpg

post-20287-1242075572_thumb.jpg

Link către comentariu

Cred ca vopseaua aia face cat un sfert din masina poate chiar jumatate :)

Link către comentariu

Nu..ma gandeam la ceva sa fie la prima vedere Candy White dar cand treci cu masina prin fatra cuiva sa isi schimbe culoarea de la verde,albastru,rosu etc..Sau dimineata sa fie o culoare,la pranz o culoare seara o culoare..

Link către comentariu

pai mai imi cumpar inca 3 =)) una albastra... una verde... :D)

Link către comentariu

si le remorchezi una de alta,cand o vezi prima data e verde,la jumatate e alba,dupa ce trece rosie :) scuze de :D

Link către comentariu

Da am perluit`o peste noapte :P

V-am facut pe plac voua cu stalpii colati...

Si a iesit misto ;)

Link către comentariu

Super misto ,bafta in continuare.Abia astept sa vad ce mai ai de gand sa modifici :)

Link către comentariu

foarte frumoase!.la ce pret le-ai gasit?

Modificat de Georgik
Link către comentariu

Foarte tare, dar acum depinde de gustul fiecaruia si ce o sa faci o sa renunti la farurile originale cu lupe in favoarea unor leduri? :D

Neaparat daca faci pasul asta iti recomand sa le cauti daca poti pe interior negru ca arata mai bine. Acum vreti toti sa aveti leduri in faruri, nu ma mai joc, vreau ca masina mea sa aiba un pic de personalitate in plus fata de ale voastre :Driver: .

Bafta in continuare cu modificarile.

Baga mare si fa tu 500 cereri ca gasesti tu dupa sa le combini ca doar esti baiat descurcaret.

Modificat de Auras
Link către comentariu

Din cate am vazut si astea au lupa...acum...ramane de vazut.

Link către comentariu

Fii sigur ca lupele de pe farurile aftermarket nu se vor compara nici peste 100 de ani cu cele OEM chiar daca sunt facute pentru halogen si nu xenon. Iar leduri audi style sunt acum pe toate masinile (fie de fabrica fie accesorii de proasta calitate dupa parerea mea). Cum crezi. Succes :Driver:

Link către comentariu

Dar dar trebuie sa recunoastem ca si unele after sunt facute ca lumea.

Sa vedem cand or sa apara cum or sa dea.

Link către comentariu
sorin_balan

Mie imi plac.

Daca vor avea intr-adevar si proiectoare integrate in far vor fi geniale. Mi-as pune xenon de 3000k in ele pentru ceata.

Pe proiectoarele normale refuz sa fac asta pentru ca imi place prea mult functia cornering si n-as vrea sa renunt la ea.

Poate o sa-mi spuneti ca merge si cu Xenon dar nu-mi place deloc cum clipocesc la fiecare miscare a volanului.

Link către comentariu

Asa face pe proiectoare. Eu unu le-am anulat :Driver:

Link către comentariu
sorin_balan

Stiu cum face. Eu o sa-mi pun becuri cu led-uri imediat ce o sa gasesc o unealta de scos clemele de la spoiler :Driver:

Dar deja suntem off topic

Link către comentariu

Sa ne asteptam la noi modificari la masinuta ta sa arate peste cateva luni asa : :lol:

post-20287-1242925460_thumb.jpg

Link către comentariu

Imi pare rau sa va dezamagesc dar nu`mi place sub nici o forma cum arata noul RS. Prea "mare" botu... nush.. mie unu nu-mi place.

Link către comentariu

De acord! Arata cu mult mai bine fostul RS. Las-o asa!

Link către comentariu

Sunt de accord cu voi e mai frumoasa asta noua :coffee_lol: era decat o idee..

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!