Jump to content

Audi RS4!


Vlad MHL
 Share

Postare recomandată

Poti fi fericit pentru ca aici toti suntem scarbiti de Bmw! :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Vlad MHL

    21

  • catalin rs4

    19

  • maryuskkk

    11

  • s_c

    7

cunosc masina si vreau sa zic ca e belea prin Timisoara,nu sta nici o masina in fata si are un sound de pici pe spate.Inainte a avut un golf 3 VR6 modificat de plangeai langa el care avea si ala un sunet belea.Eu am un filmulet cu RS4 cand merge si accelereaza pana la 300km/h si cum fac turbinele.....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Oare cum am ratat eu ultimele post-uri din topicul asta? :salut:

@catalin rs4: bine ai venit (cu intarziere, dar asta e :D )si daca mai ai timp si poze eu nu ma supar sa le pui :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

totusi, in ce sala a molului tre sa ma plasez ca sa vad filmu ??

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

trebuie sa fii logat ca sa poti downloada filmul

cat despre film :shock: cate SUTE de cai are RS4-ul ala?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cica vreo 500...dar ceea ce ma gandesc eu, daca avea suspensia buna, ce forta, ce cuplu trebuie sa apese sa faca in halul ala...si la sfarsit mi se pare mie sau venea destul de tare M5-ul dupa el?...o fi avut si ala ceva facut la motor! :salut:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu cred ca saracul M5 nu prea avea cum sa plece mai bine in fata unui animal ca RS4. :pirat: :P :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@toni OT: de ce nu ai zis ca e 4Motion??? :pirat: pleaca suuuuper bine!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cunosc masina si vreau sa zic ca e belea prin Timisoara,nu sta nici o masina in fata si are un sound de pici pe spate.Inainte a avut un golf 3 VR6 modificat de plangeai langa el care avea si ala un sunet belea.Eu am un filmulet cu RS4 cand merge si accelereaza pana la 300km/h si cum fac turbinele.....
da golfu era misto imi placea..sondul ..adica vr6 are cel mai :D sound tu ce masina ai? poate te stiu si eu..mergi si tu prin omv??daca da atunci te stiu sigur :D mai am ceva poze cu masina mea..am si ceva filmulete cu masina mea :D daca vreti le bag aici....am si un film cu vr6 ala ii misto hai ca le bag mai tarziu aici.. :D
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cica vreo 500...dar ceea ce ma gandesc eu, daca avea suspensia buna, ce forta, ce cuplu trebuie sa apese sa faca in halul ala...si la sfarsit mi se pare mie sau venea destul de tare M5-ul dupa el?...o fi avut si ala ceva facut la motor! :D
dupa informatiile mele...are masina..500 cp daca nu mai mult..dar in orice caz peste 600 nm :D
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:D mai am o gramada de poze....daca mai vreti....pot sa mai bag..am cu un modena hamann..a lui o cunostinta...cand neam coxat.... :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sa inteleg ca in poza cu gallardo si motorul ala, masina ta e cea mai rapida nu? :D :D :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

motorul ala nu e un 250cc ?

oricum frumoasa masinutza :D sa o stapanesti sanatos

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si daca te dadeai cu gallardo cred ca te tineai cu el ceva. :D Ar fi tare o liniutza! :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai gallardo - 500 cp , 4.2 sec 0-100km.h.

rs4 de mai sus 460cp, 4 sec 0-100km/h

hmmmmm, a close call.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai gallardo - 500 cp , 4.2 sec 0-100km.h.

rs4 de mai sus 460cp, 4 sec 0-100km/h

hmmmmm, a close call.

motorul ii de 750!! :D :P nu stiu ce sa zic cu gallardo nu mam dat pana acuma cu porsche turbo mam dat de 2 ori gt3...modena...etc..si leam facut fara probleme. :P si eu as fi curios cum ar fi contra unui gallardo..oricum depinde mult si de sofer cum pleaca..ca degeaba ai masina buna daca nu sti sa pleci bine cu ea de pe loc...
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si eu de unde sa stiu ? :D

declara toate datele problemei macar :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si eu de unde sa stiu ? :study:

declara toate datele problemei macar :D

ce date sa mai declar?? :) motorul a fost a lui un amic..si i la furat acuma vreo 3 luni :D nici nu a apucat sa se bucure de el.. :lol: iar s4 albastru a fost a lui frate miu...la vandut acuma recent....acuma se da cu golf 3 1,8 75 cp :lol:
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:study: ahhhh... nuuuuuuuuuuu a dat S4 si a luat golf 3 ? :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • cogdao a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!