Jump to content

Citatie abuziva


dannyb_ro
 Share

Postare recomandată

Din pacate nu-l pot instala ca nu stiu passwordul de administrator al calculatorului(sunt l amunk), dar ard de nerabdare sa ajung aks sa-l ascult

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 243
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dannyb_ro

    34

  • Ratonul

    18

  • godoroja

    15

  • horry_bv

    13

as dori si eu inregistrarea daca se poate .

mardistrans@yahoo.com

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mda, am terminat de ascultat.Sincer sa fiu tipul care a vorbit inaintea dictatorului Rosu m-a enervat mult mai tare;l-as cam strange de ga :( t.Omule bine ca ai scapat de prosti, felicitari ca ai putut cobora la nivelul militienilor spre binele tau, e o calitate, majoritatea cred ca am fi explodat de nervi.Le recomand celor ce urmeaza sa asculte inregistrarea sa aiba rabdare pana la capat ca devine mult mai interesant.

:(

Modificat de Bambu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@angel si tuturor baietilor care au fost de acord si mi-au sustinut parerea sincere multumiri.

Nu il cheama rosu pe cel care l-am intalnit in trafic(acesta este cel care m-a sunat duminica acasa si nu mi-a dat nici o explicatie logica privind necesitatea prezenteiu mele la politie) Cel peste care am dat nu e sef doar peste rutiera ci este sef inspector peste politia ph.(nu are facultatea terminata decat liceul...dar asa se mai poarta...)

Intr-adevar a fost o experienta in plus si chiar m-a stimulat in plus povestea...Acum ca ati ascultat povestea mea incluand inregistrarea sunt multumit eu in sinea mea ca mi-am spus oful si nu a ramas asa ca o chestie trecatoare...Cand mai merg pe undeva si mai merita inregistrat mai fac un topic(sper sa nu fie cazul):D.

Toate cele bune si sper sa nu ajungeti sa lucrati in Politie pt ca o sa va prindeti in sistem...rau de tot.

@bambu tipul care a vorbit inaintea ,,dictatorului'' este seful politiei rutiere ph si iti dai seama ca nu aveam nici o sansa sa trec examenul cu el in veci ...cand marmota ...:D

Modificat de dannyb_ro
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

lds_ok@yahoo.com va rog daca se poate sa imi trimiteti si mie inregistrarea

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:D buey..ce a fost aici? am fost plecat si deja sunt 11 pagini in urma.

dany, te rog mult, trimiti si mie inregistrarea? mailul meu e la fel ca nickul @yahoo.com.

merci mult.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am intrat , nu esti online dar cum te gasesc ti-o trimit np .Hai ca mai vb!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am trimis eu lui bogdan si lui lds_ok

:salut:

Vreau si eu inregistrarea, georgemihalcea @ yahoo dot com.

Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In atentia d-lui MOTOC

Va semnalez un caz grav si din pacate daca aceasta este Politia Romana cu care intram in UE ar trebuie sa ne fie rusine.

D-le Motoc, printre multe alte sesizari pe care le-am facut si au fost solutionate favorabil, astazi va semnalez una care este cea mai grava si ne aduce aminte si in anul 2006 de expresia "militian". Militian este agentul despre care fac vorbire intrucat nu este admisibil sa se adreseze unui participant la trafic cu sintagma citez " Trage dracu` pe dreapta boule ". Indiferent ce s-a intamplat nu are voie nici un purtator al uniformei statului sa aduca astfel de injurii ( asa le pot considera) nimanui.

In data de 12.10.2006 aprox. ora 17:00 ma aflam cu masina personala B-33-PWN pe calea Victoriei in dreptul fostului Senat. Vazand motociclistii antemergatori, eu fiind pe banda a 3-a, pun semnal dreapta si intetionez sa intru pe banda a 2-a care era ocupata in totalitate. Politistul ( daca-i pot spune asa) vazand ca nu intru pe banda 2( nu conta ca nu am unde) imi adreseaza cuvintele susmentionate. Mentionez ca totul s-a petrecut intr-o fractiune de secunda, pana la ajungerea coloanei oficiale (care-l purta pe "distinsul " premier cu Mercedesul S-Klasse B-43-WTX la Casa Poporului) subsemnatul eliberand deja banda a 3-a.

In orice caz, in orice conditii un angajat platit din banii nostrii nu ar trebui sa se poarte in acest hal care ne aduce aminte de comunism. Cum isi permite un agent care poate nu are nici studii sa se exprime in acest mod. Oare nu le este rusine D-le Motoc

? Nu le este rusine sa vorbeasca asa, nu le este rusine sa nu cunoasca nici macar un articol de lege , nu le este rusine sa-si bata joc de oameni? Probabil eu am avut curajul sa va aduc la cunostinta acest lucru. Probabil alti 100 insi de care si-a batut joc acest asa zis politist. Acesta a condus in data de 12.10.2006 motocicleta marca BMW cu nr. MAI-12016 sau B -12016 ( nu am retinut exact MAI sau B ), in jurul orei 17:00.

Modificat de godoroja
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vreau si eu

radu_cracu@yahoo.com

multumesc anticipat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si mie rog frumos

t_rac3er@yahoo.com

eventul un fw de la cine a mai primit... :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Bravo godo.... mama lor de militieni. Da-ne si noua mailu sau adresa unde faci sesizarile, ca o sa transformam impreuna gloata de militieni in politisti :D .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu radeti ca nu e de ras. Urma sa se ia si de mama.....Auzi, s-a gasit militianul cui sa-i vorbeasca urat. Unde era codul etic a politistului ?

Si m-am decis, de acum voi cumpara ceva:

http://www.sistemesupraveghere.ro/produs.php?id=26

Modificat de godoroja
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Se poate sa-mi trimiteti si mie?

constantin.cornea@rdsbv.ro

Multumesc anticipat. :D

Primit.

Multumesc, :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!