Jump to content

Citatie abuziva


dannyb_ro
 Share

Postare recomandată

dannyb_ro , esti bun de artist, ai stiut cind sa ridici tonul si cind sa te umilesti, bravo tie :icon_cheesygrin:

Ai vorbit normal, fara sa te bilbii si te-ai tinut bine.

Ai luat amenda ? daca doar amenda las-o asa, cu astia nu o dai la capat decit cu bani si timp.

Oricum, am vazut ca si politaiul a lasat-o moale, ii era putin frica :hainoroc:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 243
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dannyb_ro

    34

  • Ratonul

    18

  • godoroja

    15

  • horry_bv

    13

Vreu si eu inregistrarea

Cineva.....

viajes2112@yahoo.com

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Plssss

lfiron@gmail.com

Modificat de lf_iron
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si euuuuuuuuuu vreauuuuuu dragut_maximilian@yahoo.com

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pt "inculpat" nota 10 man...sincer eu nu cred ca aveam rabdare sa vb asa calm, sa il ascult pe bou si sa il las sa imi vb asa cum a facut-o in "actiunea" discutiei. In primul rand un politist ala ar merita dat afara din politie pt felul in care tzia vb (am vazut de 1000 de ori la POLITIA IN ACTIUNE si pe la stiri o gramada de ciori, smekeri beti etc care-i luau la p...la pe gabori de le sareau baschetii si nu faceau nimic pt ca le era frica...)

Din cate am auzit in inreg, omu' s-a tirat cand a vazut ca vii spre el de frica sa nu si-o ia, iar in sectie iti vbea cu bah, tu ....abia pe la sfarsit a vb si el cum ar fi trebuit sa vb de la bun inceput, daca era un "organ" model. La noi daca nu ai tupeu, bani sau spate...te fac astia cum vor ei.

Daca eram in alta tara, tu ramaneai fara permis, iar ala era dat afara pt felul in care a vb.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pt probe, banuiesc ca toata lumea stie in afara de idiotu ala de militian ca mai ales in birou sefului politiei sunt MICROFOANE.... ajunge proces + presiuni la sri sau cine il asculta sa inainteze inregistrarea, SAU reclamatie la sefii lui, care vor primi inregistrarea si vor lua masuri; ba da idiot tre sa fie ala... astept si eu cu nerabdare sa ascult :D.

P.S. Stiu om care a dat spaga la adjunctul sefului politiei pe tara, va zic si ce a dat, si a dat pt un radar ma..... Poi mie sa nu-mi ziceti ma ca aia nu is militieni ma. Si eu sa stau drept cand vine un 4 clase din ala sa-mi zica mie - Bey jmechere, sari cu actele ?????

Pt a nu lua un warn ma abtin sa mai continui cu laudele la adresa militienilor :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vreau si eu "spectacolul" :D

sorin2505@gmail.com

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca se poate, doresc si eu: titvsc@yahoo.com

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

send2dm@yahoo.com. Multumesc anticipat!

Later edit:sencs am primit

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

wwwdan@gmail.com

multumesc

primit

mersi

Modificat de wwww
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Incape si la mine ? junkmuster@gmail.com

Am primit . Multumesc ! dar e un fisier cu nume ciudat si fara extensie. Numele e: UNKNOWN_PARAMETER_VALUE si are o lungime de 2612K

Ce extensie ar trebuie sa aiba ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sal baieti multumesc pentru votul de incredere ...asa e Politia Romana . Uite acum am picat... tocmai i-a furat unui prieten masina si am fost la furturi(bah numai de Politie am parte :D ) .Daca mai vrea cineva inregistrarea sa-mi dati pm sau aici ....merg pe balcon sa fumez o tigara!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

AMR.

p.s. mersi l-am primit si eu

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

E uimitor cat de vulgara si perversa poate sa fie Institutia asta a statului.Cu faza de la peco ....ma bucur ca nu am ajuns la el :vaidecapulmeu: .Sper ca a avut o intorsura buna chestia asta si cum zicea cristirenault am mai avut de invatat din militie...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

extensia e ceva de genu .amr! se deschide cu nokia multimedia player, e pe pagina anterioara linku daca nu ai programu

le: ti-am mai trimis odata

Modificat de horry_bv
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mersi, si eu am primit. e un fisier ce nu-l stiu deschide:

Discutia cu prietenul de la politie, cu un subaltern si cu seful Politiei PH.amr(3683900 bytes)

cum se face??? :vaidecapulmeu:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vezi pe o pagina anterioara 6,7 sau 8 este explicat. trebuie sa instalezi nokia multimedia player...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vreau si eu :

lucian.qube la gmail.com

Multumesc anticipat :vaidecapulmeu:\

Gata am primit. Merci frumos.

Modificat de lucus80
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!