Jump to content

Citatie abuziva


dannyb_ro
 Share

Postare recomandată

am primit-o....multumesc frumos

Modificat de liviuxp2000
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 243
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dannyb_ro

    34

  • Ratonul

    18

  • godoroja

    15

  • horry_bv

    13

@lucus80: am trimis, sa-mi zici te rog cand primesti daca merge ca unui coleg cu gmail nu-i merge....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Se poate sa mi-o trimiti si mie?

constantin.cornea@rdsbv.ro

Multumesc anticipat. :vaidecapulmeu:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

E... si acum sa strangem adresele de email sa facem o baza de date pentru spam :vaidecapulmeu:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ok... deci, pana in momentul de fata au primit toti cei care au cerut... acum eu ies...:vaidecapulmeu:

:P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Baieti ...acum tocmai m-am intors de la Politie (pe Udristei la furturi auto) pt ca imediat dupa ce am postat in seara asta(ma rog ieri ) ma suna prietenul asta al meu ca pe usile masinii au fost gasite amprente dar trebuie sa mai stie daca au mai f si alte persoane in masina(ma numaram si eu, ieri m-a dus pana la camin si am inchis portiera :vaidecapulmeu: si am fost frumos am dat amprentele(raman doar in dosarul asta nu ies publice ca la infractori) si uite asa am mai dat iar de Politie... si de niste baieti de la criminalistica tare haiosi(dusi pt ca au vazut atatea cadavre presupun :P ).Ne-am distrat , am glumit si iata-ma acasa in sfarsit.Voi ce mai faceti , sper ca nu ati trimis la vreo televiziune inregistrarea? :P Maine poate ma da la stiri la Esca sau la Mandruta pe Antena!:P Hai ca v-am pupat si ne mai auzim sigur!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pot sa primesc si eu inregistrarea: astranutu_gt@yahoo.com

Sau nu "merit" :(

P.S.: am impresia ca am suparat, in atare conditii vreau sa imi cer scuze fata de cei care s-au simtit lezati de ce am scris eu aici, nu am intentionat nici un momet sa jignesc pe cineva, pana la urma fiecare este liber sa decida ce face cu viata lui.

Multumesc si o zi buna.

:(

Modificat de angel
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1. Ne-a tinut in suspans prea mult d-l danny deci nu merita nici ascultat

2. Se aude prost si nu vreau sa ma concentrez in asa hal incat sa interpretez ce se discuta acolo....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Godo , nu fi asa de dur , Daniel a avut un program super incarcat , iti spun ca am vorbit eu cu el si sa stii ca a facut eforturi mari ca sa puna inregistrarea aia asa de repede , cum iti ziceam el nu e din Ploiesti si a plecat de acasa , Ploiesti , apoi Bucuresti , a fost numai pe drumuri si de aceea chiar nu a avut cum sa puna inregistrarea aia undeva , e super baiat , e un om deschis si nu ne-ar fi lasat sa stam sa asteptam aiurea...

Vezi ca mai pe la sfarsit se aude bine , ti-am si zis in e-mail sa derulezi direct inspre sfarsit unde se intalneste cu tovarasul comandant...

In fine as descrie intreaga conversatie ca un dialog tipic intre un politist si un contravenient... ma refer la tot tacamul , intelegeti voi... in rest nimic special. Chiar m-ar fi mirat ca tovarasul militian sa fie un baiat calm si cu capul pe umeri , modest si corect. Comportamentul lui Daniel a fost remarcabil tinand cont de varsta si experienta lui.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut. a mai trimis cineva astazi la cei de sus, sau ma apuc eu de trimis?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:blink: Si pentru mine te rog.

astranutu_gt@yahoo.com

Multumesc anticipat.

Am primit.

Multumesc.

Modificat de angel
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

in sfarsit am apucat si eu sa ascult pana la capat... nu e cine stie ce...o discutie normala cu un politist ROMAN care tot ce stie e sa se dea mare si superior, ca cine e el, cati ani are el, cate experienta si faze deastea... astia's ca femeile, se oftica in ultimul hal daca sunt contrazisi si trebuie ei neaparat sa aibe ultimul cuvant...

cel mai bine e sa n-ai de-a face cu ei...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si eu , va rog: yanqemil@yahoo.com

Primit ..de 2 ori deja..Multumesc.

Modificat de yanq
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si la mine va rog, macar pt orele pierdute sa citesc ditamai thread-ul

iancu_florin2005@yahoo.com

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Domunle "dannyb_ro" felicitari ca "i-ai ars" pana la urma pe "meseriasii" cu "multa vechime" in munca (auzi mai multa vechime in munca decat varsta ta) si ai scapat doar cu o amenda "subtirica", avand in vedere ca ti-ai urmarit interesul (pastrarea permisului). Sper ca ai invatat multe din aceasta "experianta" si aici nu ma refer la ce "sustinea" domnu frustratu ca ar trebui.

De bani sa isi ia d' "statu" lumanari (desi ar fi mai indicate ceva camere de supraveghere, da de fiind o suma mica...) ca tare bine le-ar prinde neste "lumina" (la figurat pentru ei) si la propriu colegilor care se chinuie sa se vada la intalnirile de la Polivalenta (nu este un atac, incerc sa subliniez ca ar fi bine sa fie mai multa lumina in parcuri).

Respect alegerea ta de a nu "publica" povestea si promit sa nu fac "valuri".

Tu sa fi sanatos si de asemenea prietena ta(pe care trebuie sa o cinstesti cum se cuvine ca se pare ca ea i-a induplecat).

Si da, parerea mea, nu a fost un abuz ci doar o "lectie de viata" ( :D ).

Si un sfat, nu mai spune ca esti "la constructii in Bucuresti" ca nu place la "sefi" (am un prieten care se dadea "student la academia de politie" si sa fiu eu al .. daca nu ii mergea, da e adevarat ca avea si o mare stapanire de sine uimitoare).

Domnilor va doresc o zi cat mai buna si sa aveti grija pe unde circulati si mai ales cui "taiati fata" ca poate dati de fratele lu "base" si nu va vad bine.

:D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am mai trimis si eu.... oare cum o reactiona domnu roshu cand o afla ca a fost inregistrat?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am primit deja 2.Mersi baieti, acum o ascult

am mai trimis si eu.... oare cum o reactiona domnu roshu cand o afla ca a fost inregistrat?

Hai sa-l instiintam :D

Cine imi spune cu ce rulez un .amr

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cine imi spune cu ce rulez un .amr

vezi p paginile anterioare. cu nokia multimedia player...e pe pagina 6 sau 7 un link de unde il poti lua..sau mai zicea cineva ca merge si cu real player..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!