Jump to content

Poze cu Ibizele noastre...


LiviuLoto
 Share

Postare recomandată

Si inca o intrebare tot pentru SORAN: mi se pare mie sau e o gaura in volan :blink:?

Astept si eu cu nerabdare info despre ledurile din masina arata foarte bine :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Cristian

    50

  • Toma Aurelian

    49

  • o3_cep

    33

  • X-Ecutor

    30

Top Posters In This Topic

Posted Images

Soran, pe mine ma intereseaza unde ti-ai imbracat volanul in piele... Poti pune si niste poze facute ziua, sa vad calitatea cusaturilor?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Lumina de la plafoniera este albastra. O tin ca sa testez niste module(nu e foarte practica dar e de efect). Lumina de la pedalier si de la spatiul pentru picioare al pasagerului este generata de niste baghete flexibile cu LED-uri de dimensiuni mici care sunt comandate de un variator si un switch; acestea pot fi ajustate la nivelul dorit sau oprite complet in functie de necesitati. Nu le-am legat la circuitul plafonierei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

....si un mic upgrade :icon_thumright:

seat1re6.jpg

pt ca nu imi place sa fac pom de craciun din masina mea, cred ca ma voi limita doar sa-i adaug grila de radiator cromata, cea din jurul "s-ului" . cromul si pe manerele de la usi cred ca ar incarca-o. Voi ce ziceti?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Toma Aurelian

manerele de la usi ai putea sa le vopsesti in culoarea masinii... DA-grila cromata.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Poza facuta duminica in Constanta: masina neagra este a mea, cea rosie - nu stiu, dar poza e superba.

post-10008-1176188594_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

A ta era incarcata? Pare destul de lasata in spate:)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

o sa mai pun si eu 2-3 poze facute in acest week-end :rolleyes: ... si..una mai veche modificata..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pun si eu niste poze cu masinuta... are aproape 19.000 km, si imi place din ce in ce mai mult. :rolleyes:

img2992fy4.jpg

img2997ia6.jpg

img2999hk4.jpg

img3001gt4.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ieri dupa ce am vazut toate pozele astea m-a luat doru de Ibitha (ca in Engleza...asa cum o alintam eu) si am tras o tura cu ea. uitasem ce dragut merge si ce diferita e la interior de Golf. si dupa 15 min de mers tare si un drum prin afara orasului nu se miscase acul la combustibil :)

si asta uitasem...SDI asta fata de PD meu cu tiptronic... e alktfel. tot imi place. dupa 75 000 km si aproape 5 ani. 5 ani !! si imi place la fel de mult !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

m-ajuta si pe mine cineva....are cineva poze cu seat culoare gri zenith???...ca nush cum arata in realitate..ms

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

..si al meu, proaspat ajuns la 10000km, dupa un drum mai lung (aa, oops, aici era doar ptr. Ibiza? :scratch: ):

post-6394-1177447359_thumb.jpg

post-6394-1177447376_thumb.jpg

post-6394-1177447391_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eh, nu o sa-ti ascunda nimeni pozele, stai linistit. Frumoasa masina... incerc sa fiu rational, sa nu trec si eu la leon, ibiza n-are nici macar un an.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ignorati murdaria! Admirati masina :P

Am schimbat o mica chestie la ea.

img0338nr4.th.jpg img0339nk5.th.jpg img0340sz0.th.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ti-ai vopsit oglinzile ups..scuze..urechile :icon_thumright: :D

Modificat de Toma Aurelian
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cofirm!

Nu stiam ca le zice urechi, dar nimeni nu se naste invatat! :P

:hainoroc:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

off topic unde ti le-ai vopsit si cat tea costat? eu vreau sa vopsesc si manere de la usi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am avut o lucrare pe casco, si tot atunci am zis si de oglinzi. Nu m-a mai costat nimic in plus.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eeee... ce pot sa zic, decat ca e f frumoasa! Are si ceva in plus, ce as fi vrut si la a mea... dar e in plan si la mine. (jante)

Sa o stapanesti sanatos! si sa iti aduca multe satisfactii! :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Frumusica tare... Prietena mea de cate ori vede una galbena imi aminteste cat de faina e, si ca ea mi-a zis sa o iau pe galben, dar eu de fiecare data ii zic ca e mai faina rosie,dar incet, incet parca mai mult imi place galbena. Gata. Sa ai norok de ea si cu ea !!! :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ma, ia gata, astia cu ibize rosii si galbene, va faceti de cap. Eu ce sa zic de amarata mea argintie... am vrut galbena, nu se mai producea. Am vrut rosie, nu avea cu fresc pe stoc. Asa ca am luat si eu ce-am gasit... si acum ma ofticati cu culorile voastre. :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!