Jump to content

Poze cu Ibizele noastre...


LiviuLoto
 Share

Postare recomandată

  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Cristian

    50

  • Toma Aurelian

    49

  • o3_cep

    33

  • X-Ecutor

    30

Top Posters In This Topic

Posted Images

in primul rand, nu mai merge cu proiectoarele aprinse decat daca e ceata. sunt foarte deranjante pentru cei din fata ta.

in al doilea rand, da, ar arata interesant asa, dar vezi poate poti face cum vroia panzer, sa arate spoilerul ca cel de cupra.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu face ca mine.....eu am facut si arata bestial....in al doilea rand trebuie sa ceri aprobare de la inventator.

De liniile alea albe nu stiu ce sa zic ..pana sa maresc fotografia am crezut ca esti in vreo nunta ....sincer acum papusha mai lipsea sau buchetul de flori :D...fara suparare :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Panzer..pai nu pui si tu o poza cu masina ta ..sa vada ochiu nostru? :) cu ce ai facut-o?

Modificat de Toma Aurelian
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Nu prea arata a nimic V ala cu alb...mai bine puneai 2 linii late clasice din fata pana in spate si tot era ceva.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

uite-o si pe micuta mea. printre primele din RO :angry:. 1.9 sdi. in poze e pe meleaguri straine, depasind 67 000 km. :hainoroc:

hpim1892ql5.th.jpg poza00002yz6.th.jpg poza00004lt2.th.jpg poza00003qn1.th.jpg poza00011yp3.th.jpg poza00014vc6.th.jpgpoza00015xt9.th.jpg poza00005va7.th.jpg

si in iarna la intalnirea din ianuarie 2006. fara jante de aliaj :hainoroc:

p1010010bc0.th.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

uite-o si pe micuta mea.

Frumoasa masina, da' daca vrei sa-ti tii numarul 'la secret' nu e suficient sa-l scoti din poza in care e in prim-plan :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu il tin secret decat pt marea majoritate. plus ca 90% din timp merge mama cu masina si nu e bine sa o claxonati salutand-o ca se sperie :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Numarul se poate distinge in pozele 4 si 5. :Driver:

PS: draguta masina.

Modificat de o3_cep
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:Driver: prea multe comenatii despre numar si prea putine despre masinaaaaa :lol:

merci :D

Modificat de Bogdan_wrc
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

foarte frumoasa culoarea, si super bine intretinuta.

felicitari, e deosebita.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Fotografiile astea va plac?

Modificat de SORAN
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:D prea multe comenatii despre numar si prea putine despre masinaaaaa :D

merci :D

Adica tu nu te lauzi cu ea (nu o pui in semnatura - ca un fel de cenusareasa asa) si vrei sa o laudam noi?? :lol:

Jantele arata interesant - nu cred ca sunt originale.

Noul model (in spetza al tau) arata f. bine din spate; o prind bine semnalizatoarele.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am zis fotografiile daca va plac de data asta:) M-am chinuit un pic sa obtin efectul asta noaptea.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sunt foarte reusite pozele. Arata super bine. Trebuie sa-i mai vopsesti oglinzile in culoarea masinii si e perfecta!

:icon_thumleft:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Adica tu nu te lauzi cu ea (nu o pui in semnatura - ca un fel de cenusareasa asa) si vrei sa o laudam noi?? :)

Jantele arata interesant - nu cred ca sunt originale.

Noul model (in spetza al tau) arata f. bine din spate; o prind bine semnalizatoarele.

:) am avut-o la semnatura de cand sunt pe forum. asta si Golf II, si mai nou Skoda Octavia. dar pt ca acum merge mama cu ibiza, si pt ca nu mai am loc in semnatura de cate firme vor veni pt golf (:) am mai scos-o! oricum, dupa cum vezi, ma laud cu ea, si am fost si la intalniri cu ea...

jantele sunt de la alta firma, dar sunt..originale..in felul lor :D adica nu sunt Seat, dar sunt originale...japoneze.. :P

@Soran..frumosa masinai, dar si pozele :P

Modificat de Bogdan_wrc
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:Driver: am avut-o la semnatura de cand sunt pe forum.

Tocmai pt. ca am observat "disparitia" de acolo am subliniat acest aspect. Masina e frumoasa si e f. utila pt. oras. Asa ca nu are de ce sa fie marginalizata si din cate spui tu nici nu este :D

SORAN - pozele sunt reusite / mai ai de munca un pic dar esti pe drumul cel bun. Cu numarul cum ai facut - e editata poza ulterior??

Modificat de MOTANUL
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

chiar nu e marginalizata. :D decat iarna. dar dupa cum poti observa din poze, se plimba micutza...vede tari pe care al meu Golf nu le vede.. :Driver:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da poza e editata la numar. Nu cred ca o sa vopsesc oglinzile. Imi plac mai mult negre.

Modificat de SORAN
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pun si eu poze cu bondarul-poate cel mai batran de pe aici(din primele 1000 buc aduse).Cred ca arata bine dupa 75 000 km parcursi. :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Poate primele din modelul nou !! :D :D

Unii mai harnici au cumparat si modelul vechi...

Probabil in 2002 a fost cumparat daca spui ca este printre primele din modelul nou.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!